• Головна >
  • Новини >
  •  Медичний центр АВРОРА сертифіковано за міжнародними стандартами якості

Медичний центр АВРОРА сертифіковано за міжнародними стандартами якості

Медичний центр ТОВ «Центр слухової реабілітації АВРОРА®» сертифіковано на відповідність Системі управління якістю Міжнародного стандарту ІSO 9001:2015 та, одним з перших в Україні, спеціалізованому стандарту управління якістю для організацій у сфері охорони здоров’я EN 15224:2016.

Сертифікацію Системи управління якістю Медичного Центру АВРОРА® виконало Державне підприємство «Державний медичний центр сертифікації» Міністерства охорони здоров’я України – орган сертифікації, акредитований Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам ISO/IEC 17021 (у сфері: сертифікація систем управління на відповідність ISO 9001, EN 15224, ISO 13485) та ISO/IEC 17065.

Центр слухової реабілітації АВРОРА® було засновано саме для надання дітям та дорослим в Україні професійної допомоги найвищої міжнародної якості», – сказав Генеральний директор Товариства Олександр Радченко, – «Тому ми завжди приділяли значну увагу якості надання медичної допомоги та докладали зусиль для її вдосконалення. Ми дуже раді, що наші зусилля отримали офіційне визнання: сертифікати відповідності Системи управління якістю нашого Медичного центру Міжнародному стандарту ІSO 9001:2015 та спеціалізованому Європейському стандарту для закладів охорони здоров’я EN 15224:2016».

 

 

«Колектив Медичного центру АВРОРА® докладає максимум зусиль для надання слухової допомоги на рівні кращих світових клінік, а також, для досягнення високих медико-соціальних результатів наших пацієнтів. Для цього ми працюємо на засадах доказової медицини, використовуємо кращі у світі діагностичне обладнання, слухові апарати та системи кохлеарної імплантації. Ми тішимося тим, що сертифікація Медичного центру АВРОРА® підтвердила якість медичної допомоги на рівні Міжнародного та Європейського стандартів» – відзначила Головний лікар Медичного центру, лікар-отоларинголог-сурдолог Олена Сербін.

Перший заступник Генерального директора Олена Радченко, яка очолювала розробку та запровадження Системи управління якістю у Медичному центрі, зазначила, що отримання сертифікату ДСТУ ІSO 9001:2015 безсумнівно є великим досягненням для будь-якої організації.  Але особливе задоволення викликає сертифікація Медичного центру у відповідності із новим Європейським стандартом EN 15224:2016, який був спеціально розроблений для закладів охорони здоров’я.

«Про Міжнародний стандарт ІSO 9001 добре відомо. А нову редакцію Європейського стандарту EN 15224:2016 було випущено зовсім нещодавно, і поки що в Україні є дуже мало закладів охорони здоров’я, які її отримали. Тому проінформую саме про цей стандарт» – розповіла Олена Радченко, – «Він призначений для сертифікації систем управління якістю у закладах охорони здоров’я в Європі та містить вимоги  до процесів якості та результативності у лікарнях, клініках, тощо».

Що відрізняє систему управління якістю у закладах охорони здоров’я за Європейським стандартом EN 15224:2016 від загальної моделі управляння якістю за Міжнародним стандартом ISO 9001:2015? 

 

 

«Головна відмінність – це включення до Стандарту поняття концепції «здоров’я» за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ, (World Health Organization, WHO). Вона визначає здоров’я як «стан повного фізичного , ментального та соціального благополуччя, а не просто відсутність захворювання або немічності». Це чітко окреслює конкретну мету дії системи якості у наданні медичної допомоги.

Європейський стандарт EN 15224 містить 11 основних аспектів якості для закладів охорони здоров’я, які походять з кращої клінічної практики. Це:

•    Відповідна, правильна медична допомога
•    Наявність
•    Безперервність
•    Результативність
•    Ефективність
•    Рівноправність
•    Засади доказів, наукових знань (доказова медицина)
•    У центрі уваги – пацієнт
•    Залучення пацієнта у процес діагностики та лікування
•    Безпека пацієнта
•    Своєчасність та доступність

Більшість закладів охорони здоров’я у Європейському союзі застосовують системи управління якістю на основі стандартів, які забезпечують міцну організаційну структуру для реального покращення медичної допомоги. Можу засвідчити, що Система управління якістю підняла і наш Медичний центр на європейський рівень» – підсумувала Олена Радченко.

© Центр слухової реабілітації АВРОРА, 2017. Всі права збережено.

Останні статті

слухові апарати

Як зрозуміти, що потрібні слухові апарати

Втрата слуху може спіткати будь-кого в будь-якому віці. Відбуватися це може як раптово, так і поступово, і багато людей цього може просто не відчувати.
Читати далі
Діагностика слуху на прийомі у лікаря-сурдолога. Консультація щодо відновлення слуху - яка вірогідність?

Чи можна відновити слух?

Порушення слуху — проблема, яка торкається мільйонів людей. Тому не дивно, що виникає стільки питань про те, чи можна відновити слух. Скажімо так: на сьогоднішній день порушення слуху можна компенсувати.
Читати далі

Коли і навіщо треба оновлювати слухові апарати

Більшість людей починають думати про заміну слухових апаратів лише тоді, коли ці пристрої перестають нормально працювати або ж не вмикаються взагалі. В нашій практиці є пацієнти які, наприклад, користуються слуховими апаратами Oticon вже понад 10–15 років.
Читати далі
  • uk