Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Поради користувачам


Поради користувачам

Що треба і що не треба робити для правильного догляду за своїми слуховими апаратами

Слухові апарати Oticon розроблені для ефективного, надійного, тривалого і легкого використання. Вони виробляються з крихітними компонентами і складною електронною схемою. Для гарантії оптимального функціонування та безвідмовної роботи їм необхідний особливий догляд. Тут можна знайти поради для запобігання виникнення проблем та отримання кращої віддачі від свого слухового апарату .

Користуйтеся своїми слуховими апаратами цілий день

Кращим способом гарантувати хороший слух є практика слухання з апаратами, поки ви не зможете комфортно носити слухові апарати весь день. У більшості випадків ви не витягнете всієї користі від слухових апаратів, якщо будете використовувати їх не часто.

Ваші слухові апарати не відновлять нормальний слух. Також вони не запобіжать погіршення слуху і не відновлять його в результаті фізіологічних змін. Однак вони нададуть вам допомогу в досягненні повного використання слухових можливостей, якими ви володієте. Якщо у вас два слухових апарати, завжди носите обидва.

Найбільш важливі переваги від носіння двох слухових апаратів:

  • Ваша здатність визначати місце розташування звуків покращитися.
  • Буде легше розуміти мову в шумному оточенні.
  • Перед вами постане більш повна і зручна звукова картина.

Чого слід уникати?

Намагайтеся уникати впливу на слуховий апарат високої температури, наприклад, коли залишаєте його в всередині припаркованого автомобіля на сонці, а також оберігайте від вологи (наприклад, в лазні), душа або зливи. Майте на увазі, що їх ні в якому разі не можна сушити в мікрохвильових печах або інших духовках . коротко:

  • уникайте нагрівання
  • уникайте вологості
  • уникайте хімічних речовин.

Витирайте батарейки , якщо на них присутня волога , так як вона може вплинути на їх роботу. Використання комплекту захисту від вологості може допомогти уникнути цих проблем і навіть продовжити термін експлуатації слухового апарату . Прочитайте наступні поради і проконсультуйтеся зі своїм фахівцем з слухопротезуванню щодо подальших рекомендацій .

Пошкодження , викликане вушної сіркою

Ваш вушний канал виробляє вушну сірку, яка може закупорити вушної вкладиш. Вушна сірка є однією з основних причин проблем в слухових апаратах ITE ( внутрішньовушних ) і RITE (приймач у вус). Більшість слухових апаратів ITE і RITE поставляються з фільтром або іншим пристроєм для запобігання попадання сірки в прилад.

Щодня використовуйте систему захисту від сірки та інструменти для очищення від будь-якої накопиченої сірки. Проконсультуйтеся зі своїм фахівцем з слухопротезуванню щодо конкретної системи захисту від сірки в слуховому апараті, а також способу заміни цієї системи.

Мокрота і вологість

Вологість і конденсація можуть пошкодити електронні схеми в ваших слухових апаратах. Знімайте свої слухові апарати перед плаванням, прийомом душу або виходом у зливу, і не залишайте їх у ванній. Регулярно висушуйте будь запотівання усередині й навколо своїх вух.

Повністю відкривайте кришку відсіку з батарейками, щоб дозволити повітрю вільно циркулювати, коли ви не використовуєте слуховий апарат, зокрема вночі чи іншої тривалий період часу. Подумайте про можливість придбати спеціальний комплект для сушки. Ваш спеціаліст з слухопротезуванню може дати вам пораду стосовно кращого сушильного комплекту для слухового апарату.

Удари

При маніпуляціях зі своїми слуховими апаратами намагайтеся тримати їх над м'якою поверхнею , щоб уникнути пошкодження , якщо їх упустите . Коли вони слухові апарати не використовуються , зберігайте їх у початкової упаковці або в комплекті для сушки.

Нагрівання

Захищайте свої слухові апарати від прямих сонячних променів і не залишайте їх біля обігрівачів або в своїй машині. Ніколи не кладіть слухові апарати в мікрохвильову піч або духовку з метою їх просушування.

Лак для волосся і косметика

Прямий контакт з хімічними речовинами , наприклад, що знаходяться в косметиці, лаку для волосся, парфумах, лосьйон після гоління, лосьоне для засмаги та репелентах від комах може пошкодити слуховий апарат. Завжди знімайте слуховий апарат перед застосуванням таких речовин і дайте час їм висохнути, перш ніж вставляти слуховий апарат назад. При використанні лосьйону переконайтеся, що руки насухо витерті перед тим, як надягати слуховий апарат .

Тримайте слухові апарати поза межами досяжності домашніх вихованців і дітей.

Тримайте свої слухові апарати, їх деталі та батарейки поза досяжністю дітей і домашніх вихованців. У собак свистячий звук з слухового апарату може викликати роздратування і відомі випадки разгризанія приладів. Батарейки слухового апарату можуть бути небезпечними , якщо їх проковтнуть діти або домашні вихованці. Зв'яжіться з лікарем або ветеринаром , якщо батарейка або слуховий апарат були випадково проковтнуті.

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}