- Головна >
- Статті
Статті
Бінауральне слухопротезування слуховими апаратами Oticon з бінауральною обробкою звуків
У попередній статті ми зробили огляд загальних переваг бінаурального слухопротезування, які доведені медициною і досягаються практично з будь-якими правильно підібраними і налаштованими (запрограмованими) завушними та внутрішньовушних слуховими апаратами.
Бінауральное слухопротезування: переваги дітям
Медичний центр АВРОРА рекомендує бінауральне слухопротезування в усіх випадках, коли це можливо за медичними показаннями
Протипоказання слухопротезування
Слухопротезування показане в більшості випадків. Однак існують ситуації, коли воно протипоказане. Тому слухопротезування повинно застосовуватися лише за призначенням лікаря-сурдолога або лікаря-отоларинголога.
Показання до слухопротезування
Слухопротезування показане при незворотному порушенні слуху, що ускладнює слухомовне спілкування, викликає напругу при слуханні, втому, підвищену втомлюваність, а у дітей також порушує слухомовний розвиток.
Стійке порушення слуху називається приглухуватістю. Тип приглухуватості визначається локалізацією патологічного процесу в органі слуху.
Імпедансометрія (акустична імпедансометрія) – об’єктивний метод діагностики слуху, що допомагає визначити місце і характер порушення в слуховій системі. Вона надає інформацію щодо стану середнього вуха, слухової труби, завитки, слухових та лицьових нервів.
Аудіограма – це графік стану Вашого слуху, отриманий в результаті аудіометричного обстеження. Наукова назва – порогова тональна аудіоме…
Отоакустична емісія (ОАЕ) – це дуже слабкі звуки, що реєструються в слуховому ході, але генеруються в завитці внутрішнього вуха як побічний продукт роботи зовнішніх волоскових клітин – підсилення коливань базилярної мембрани завитки.
Електрокохлеографія – це метод аудіологічного обстеження, що застосовується в діагностиці слухової нейропатії у дітей, діагностиці хвороби Меньєра, центральних слухових розладів, зокрема, невриноми слухового нерва.