• Головна >
  • Новини >
  • Благодійний проєкт«Почути Україну» для дітей з порушенням слуху зі сходу України

Благодійний проєкт «Почути Україну»

для дітей з порушенням слуху зі сходу України


Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху з трьох східних областей України — Харківської, Луганської та Донецької.


За підтримкою Благодійного Фонду «Жовта Допомога» та МЦ Аврора

yellow help kharkiv aurora


Чому це важливо?

У багатьох дітей війна забрала домівку, але не можна допустити, щоб вона позбавила дітей щасливого майбутнього. Слух особливо важливий для гармонійного розвитку дитини, повноцінної соціалізації та успішного навчання. Своєчасне та постійне відстеження стану слуху дитини є обов’язковою складовою слухової допомоги. На здоров'я дитини можуть впливати дуже гучні звуки війни, стреси та хвороби. Тому, якщо у Вашої дитини є порушення слуху або підозра, що вона стала гірше чути/розмовляти, обов'язково пройдіть обстеження.

Для кого призначено проєкт?

Благодійний проєкт діагностики слуху призначений для всіх дітей з порушенням слуху або підозрою на порушення слуху, які раніше проживали у трьох східних областях: Харківській, Луганській, Донецькій.

Що входить до безкоштовного обстеження слуху?

baby with hearing aid

Для новонароджених та малюків

консультація лікаря-отоларинголога, сурдолога, комп’ютерна об’єктивна аудіометрія (КСВП), у випадку показань - підбір та програмування слухових апаратів за результатами обстеження слуху.

preschool children with hearing aids

Для дошкільнят та молодших школярів

консультація лікаря- отоларинголога, сурдолога, ігрова або суб’єктивна аудіометрія, у випадку показань - підбір та програмування слухових апаратів за результатами обстеження слуху.

schoolchildren with hearing aids

Для підлітків

консультація лікаря-отоларинголога, сурдолога, суб’єктивна аудіометрія, у випадку показань - підбір та програмування слухових апаратів за результатами обстеження слуху.

Як буде

проходити обстеження?

thumbnail

Консультація

Лікар проведе ЛОР-огляд, збере анамнез та призначить відповідне обстеження слуху.Вид обстеження призначається лікарем-сурдологом відповідно віку, індивідуальному розвитку дитини та вимогам, що пред'являються до сучасного дитячого слухопротезування.

hearing examination in children

Обстеження

Буде проведене одне з трьох видів обстеження: комп’ютерна об’єктивна аудіометрія (КСВП), ігрова аудіометрія або суб’єктивна аудіометрія. В залежності від виду обстеження воно може тривати від 30 хвилин до 2 годин.

testing of hearing aids in children

Рекомендації

За отриманими результатами лікар-сурдолог надасть оцінку стану слуху дитини та рекомендації щодо подальших дій для покращення слухового сприймання дитини.

Забезпечте дитині всі умови для успішного розвитку, навчання та соціалізації.

Умови участі у благодійному проєкті:

  • Термін дії проєкту з 20.06.22 по 20.07.22

  • До участі в проєкті запрошуються діти з порушення слуху від 0 до 18 років

  • Для участі в проєкті потрібно підтвердити статус внутрішньо переміщених осіб з трьох східних областей: Харківській, Луганській, Донецькій.

    Для того, надати один з документів: довідку ВПО, свідоцтво про народження дитини, паспорт одного з батьків дитини (сторінка з реєстрацією)

  • Прийом проводиться тільки за попереднім записом.

Не відкладайте на «після війни» розвиток дитини!

Звертайтесь вчасно за слуховою допомогою!

girl with a hearing aid

Бережіть себе, будьте здорові!

Останні новини

Check how your child hears in hearing aids!

Благодійний проєкт «Почути Україну» для дітей з порушенням слуху

Благодійний проєкт «Почути Україну» для дітей з порушенням слуху зі сходу України Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху з трьох східних областей України.
Читати далі
man in headphones, 30 years

Акція до ювілею!

З нагоди 30-річчя компанії «Центр слухової реабілітації «АВРОРА» - комплексне обстеження слуху, підбір та програмування слухових апаратів Otіcon – безкоштовно!
Читати далі
Vybir-spozhyvacha-2021-zoloto

Центр слухової реабілітації “АВРОРА” отримав нагороду “Вибір споживача 2021”!

За відмінну якість послуг, що мають високий попит серед споживачів та підтверджені реєстром кращих постачальників товарів та послуг, Центр слухової реабілітації АВРОРА® відзначений нагородою Національної програми «Вибір споживача 2021».
Читати далі
  • ua
  • ru