• Головна >
 • Новини >
 • Благодійний проєкт«Почути Україну» для дітей з порушенням слуху

Благодійний проєкт «Почути Україну»

для дітей з порушенням слуху


Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху


За сприянням та підтримкою Благодійного Фонду «Жовта Допомога»

yellow help kharkiv aurora


Чому це важливо?

У багатьох дітей війна забрала безтурботне дитинство, але не можна допустити, щоб вона позбавила дітей щасливого майбутнього. Слух особливо важливий для гармонійного розвитку дитини, повноцінної соціалізації та успішного навчання. Своєчасне та постійне відстеження стану слуху дитини є обов’язковою складовою слухової допомоги. На здоров'я дитини можуть впливати дуже гучні звуки війни, стреси та хвороби. Тому, якщо у Вашої дитини є порушення слуху або підозра, що вона стала гірше чути/розмовляти, обов'язково пройдіть обстеження.

Для кого призначено проєкт?

Цей благодійний проєкт призначений для дітей віком від 0 до 17 років, які мають порушення слуху або підозру на нього.

Умови участі у благодійному проєкті:

 • Строк дії акції з 12.09.22 по 30.09.22 включно

 • До участі в проєкті запрошуються діти з порушення слуху або підозрою на порушення слуху від 0 до 17 років

 • Надання медичних послуг з діагностики слуху безкоштовно*

  *мається на увазі надання медичних послуг педіатричним пацієнтам віком від 0 до 17 років. Обстеження слуху за рекомендацією лікаря згідно з віком та індивідуальними особливостями розвитку дитини: комп’ютерна об’єктивна аудіометрія (КСВП), ігрова аудіометрія, суб’єктивна аудіометрія – безкоштовно.


  Якщо за результатами діагностики слуху буде рекомендовано слухопротезування, то, за бажанням клієнтів, підбір та програмування слухових апаратів, що підходять дитині відповідно до вимог сучасного дитячого слухопротезування та особливостей індивідуального розвитку дитини —  безкоштовно.

 • Перелік медичних послуг слухової допомоги, на які не поширюється акція:

  Оплаті підлягають такі послуги: консультація лікаря-сурдолога, отоларинголога, скринінг слуху методом реєстрації отоакустичної емісії (ОАЕ), скринінг слуху методом реєстрації КСВП, відеоотоскопія, імпедансна аудіометрія (імпедансометрія), широкополосна тимпанометрія, видалення сірчаного корка, консультація сурдопедагога.

 • Прийом проводиться тільки за попереднім записом.

Що входить до безкоштовного обстеження слуху?

baby with hearing aid

Для новонароджених та малюків

комп’ютерна об’єктивна аудіометрія (КСВП), у випадку показань - підбір та програмування слухових апаратів за результатами обстеження слуху.

the little boy can't hear

Для дошкільнят та молодших школярів

ігрова або суб’єктивна аудіометрія, у випадку показань - підбір та програмування слухових апаратів за результатами обстеження слуху.

Teenagers at school with hearing aids

Для підлітків

суб’єктивна аудіометрія, у випадку показань - підбір та програмування слухових апаратів за результатами обстеження слуху.

Як буде

проходити обстеження?

thumbnail

Консультація

Лікар проведе ЛОР-огляд, збере анамнез та призначить відповідне обстеження слуху.Вид обстеження призначається лікарем-сурдологом відповідно віку, індивідуальному розвитку дитини та вимогам, що пред'являються до сучасного дитячого слухопротезування.

hearing examination in children

Обстеження

Буде проведене одне з трьох видів обстеження: комп’ютерна об’єктивна аудіометрія (КСВП), ігрова аудіометрія або суб’єктивна аудіометрія. В залежності від виду обстеження воно може тривати від 30 хвилин до 2 годин.

testing of hearing aids in children

Рекомендації

За отриманими результатами лікар-сурдолог надасть оцінку стану слуху дитини та рекомендації щодо подальших дій для покращення слухового сприймання дитини.

Забезпечте дитині всі умови для успішного розвитку, навчання та соціалізації.

Не відкладайте на «після війни» розвиток дитини!

Звертайтесь вчасно за слуховою допомогою!

girl with a hearing aid

Бережіть себе, будьте здорові!

Останні новини

Check how your child hears in hearing aids!

Благодійний проєкт «Почути Україну» для дітей з порушенням слуху

Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху — благодійний проєкт "Почути Україну" за підтримки БФ "Жовта допомога"
Читати далі
types of hearing aids

Підвищення цін на слухові рішення з 01.08.2022 року

У зв’язку з офіційним підвищенням НБУ курсу долара, відповідно будуть підвищені ціни на імпортовані товари, якими є слухові рішення.
Читати далі
air alert aurora

Правила поведінки в Медичному центрі під час повітряної тривоги

Якщо, перебуваючи в Медичному центрі, ви отримаєте сповіщення про початок повітряної тривоги, вам необхідно якнайшвидше вийти з будівлі та пройти до найближчого укриття - метро «Деміївська».
Читати далі
 • ua
 • ru