• Головна >
  • Новини >
  • Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології

Участь у конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології»

Співробітники Центру слухової реабілітації АВРОРА взяли участь в роботі конференції для оториноларингологів, сурдологів України «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології» з нагоди Міжнародного дня слуху, яка проходила 14 березня 2024 року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Олена Сербін, медичний директор, лікар-сурдолог, отоларинголог, отоларинголог дитячий виступила з доповіддю «Сучасні технології слухопротезування».
Олена Михайлівна поділилася з учасниками конференції останніми даними наукових досліджень, які свідчать, що слух має важливе значення для функціонування роботи мозку, бо навіть невелике зниження звукової інформації призводить до того, що мозок поступово припиняє розрізняти звуки; розповіла, чому критично важливо вчасно діагностувати та компенсувати порушення слуху та як в цьому можуть допомогти сучасні слухові апарати Oticon, також ознайомила учасників з останніми розробками - слуховими апаратами Oticon для дітей та дорослих з глибинною нейронною мережею, які можуть розпізнавати 12 мільйонів звукових картин з реального життя, що надає можливість чути та розуміти всі звуки з усіма нюансами.

Олена Сербін
IMG_8392

Володимир Конюшняк, провідний фахівець з аудіологічної техніки представив сучасне аудіологічне обладнання провідної компанії Interacoustics, яке використовується у Медичному центрі АВРОРА, та у своїй доповіді детально розповів про методи обстеження слухового аналізатора.
Володимир Олександрович розглянув ситуацію з впровадженням скринінгу слуху та виконання наказу МОЗ №1144 від 09.06.2021 р. «Про затвердження Порядку проведення скринінгу слуху дітей» та проаналізував застосування об’єктивних методів ОАЕ і КСВП для скринінгу новонароджених. Поділився з учасниками, новинами в сфері імпедансної аудіометрії, висвітлив клінічне застосування широкосмугової тимпанометрії (WBT) та розглянув новий показник, а саме поглинання (невід’ємну компоненту імпедансного вимірювання, що дозволяє підвищити точність виявлення паталогічних станів середнього вуха). Також було розглянуто результати широкосмугової тимпанометрії при поширених патологічних станах слухового аналізатора, а саме: розрив слухових кісточок, перфорації, отосклерозі тощо

Ми висловлюємо вдячність організаторам конференції за запрошення до участі в цьому важливому заході та надану можливість проінформувати лікарів-оториноларингологів, сурдологів про новітні досягнення у галузі слухової допомоги та поспілкуватися з колегами з різних областей України.

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2024.  Всі права збережені.

Останні новини

Участь у XXVIII Львівському медичному форумі «ГалМЕД»

21–23 травня 2024 року у Львівському палаці мистецтв відбувся важливий захід у сфері медицини – XXVIII Львівський медичний форум, XXVIII Медична виставка «ГалМЕД» та XIII спеціалізована виставка «Дентал-ЕКСПО». Протягом трьох днів цей захід об'єднав фахівців з різних напрямків медицини, а також представників відомих компаній - виробників медичного і стоматологічного обладнання та інструментів.
Читати далі

Центр слухової реабілітації АВРОРА® – Діамантовий дистриб’ютор Oticon!

Ми раді повідомити, що компанія ТОВ "Центр слухової реабілітації “АВРОРА", офіційний постачальник слухових апаратів Oticon, аксесуарів та комплектуючих до них, отримала високу відзнаку – звання Діамантового дистриб'ютора Oticon! Ця нагорода свідчить про нашу наполегливу працю, високу якість обслуговування та надійність у сфері слухової допомоги.
Читати далі

Участь у конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології».

Співробітники Центру слухової реабілітації АВРОРА взяли участь в роботі конференції для оториноларингологів, сурдологів України «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології» з нагоди Міжнародного дня слуху, яка проходила 14 березня 2024 року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.
Читати далі
  • uk
  • ru