Захисне нанопокриття

Ступінь захисту корпусу - IP58.

Апарат зберігає працездатність за умови тривалого занурення у воду!

Слухові апарати Oticon проходять суворі випробування для забезпечення надійності конструкції, протистояння зовнішнім впливам, використання в умовах активної діяльності.

Тому апарати Oticon мають не тільки інтелектуальний конструктивний дизайн, який передбачає бар'єри від попадання води, пилу і бруду всередину конструкції, але й такі передові компоненти, як нанопокриття для відштовхування вологи і води.

Ступінь захисту корпусу апаратів Oticon досягла рівня IP58.

Для визначення захищеності слухових апаратів від речовин, що часто використовуються у побуті, вироби Oticon проходять стрес-тести, які визначають вплив на них таких речовин - лосьйонів для засмаги, рослинної олії, пилу - при високій вологості та в широкому діапазоні температур, а також прямого сонячного світла та інших чинників.

Водостійкість, але не водонепроникність

Важливо відзначити, що рівень захисту IP58 не означає, що слухові апарати Oticon є водонепроникними та повністю герметичними.

Отже, користувачі не повинні носити слухові апарати під час прийняття душу, умовно, купання і підводного плавання, оскільки вони не призначені для застосування в таких умовах.

Крім того, рівень захисту IP58 не включає солону або хлоровану воду, мило та інші рідкі хімічні речовини.

Що таке IP58

Рейтинг IP (Ingress Protection Rating) класифікує та оцінює ступінь захисту оболонки виробів від проникнення твердих об'єктів, пилу і води в корпус виробу з електронними компонентами.

Перша з двох цифр означає захист від попадання твердих предметів, друга - від проникнення води.

Наприклад, побутова електрична розетка може мати ступінь захисту IP22 - вона захищена від проникнення пальців і не може бути пошкоджена вертикально або майже вертикально краплями води. Максимальний захист за цієї класифікації - IP68: пилонепроникний прилад, що витримує тривале занурення у воду.

У рейтингу IP57, перша цифра 5 означає, що корпус пилозахищений. Деяка кількість пилу може проникати всередину, проте це не порушує роботу пристрою. Повний захист від контакту.

Друга цифра: 6 - забезпечено захист від сильних водяних струменів; 7 - захист від впливу при тимчасовому (нетривалому) зануренні у воду; 8 - від впливу при тривалому зануренні у воду, пристрій може працювати в зануреному режимі.

Останні статті

electricity boy hair

Як статична електрика впливає на систему кохлеарної імплантації?

Це поширене питання серед користувачів системами кохлеарної імплантації Oticon Medical. Ось, що на це відповідають спеціалісти зі слухопротезування.
Читати далі

Основні етапи засвоєння мови та розвитку мовлення у дитини

Перші 5 років життя, коли мозок дитини активно розвивається, є найінтенсивнішим періодом набуття мовних та мовленнєвих навичок.
Читати далі

Корисні та шкідливі звуки

Нас оточує світ звуків - природи й музики, голосів людей та гуркіт міст. За допомогою звуків люди навчаються, спілкуються, одержують інформацію про навколишній світ. Та не всі звуки однакові. Серед них є корисні, а є - небезпечні.
Читати далі
  • ua
  • ru