Слухові апарати для дітей

Далеко не кожний слуховий апарат підходить для слуху дитини, оскільки дитячий слух має високі вимоги до якості та методів налаштування сучасних слухових апаратів.

Для точної відповідності особливостям слухового сприймання дітей в Університеті Західного Онтаріо (Канада) був розроблений спеціальний дитячий алгоритм налаштування дитячих слухових апаратів DSL v5.0a m[i/o].

Він забезпечує здатність добре чути в будь-яких ситуаціях, надаючи дітям всі можливості для розвитку мовлення та навичок спілкування.

Метод налаштувань DSL v5.0а m[i/o] враховує не тільки розміри вуха дитини, але й особливості дитячої психології, можливості засвоєння інформації в різні вікові періоди.

Вчені математично розрахували оптимальні параметри входу/виходу звуку, необхідної звукової компресії. Адже дитина, на відміну від дорослого з набутим порушенням слуху, ніколи не чула, як правильно звучать слова та звуки. Тому діти потребують максимальної чіткості та розбірливості мовлення.

Головні вимоги до дитячих слухових апаратів:

  1. Наявність дитячого методу програмування слухових апаратів DSL, а конкретно, найновішої на сьогоднішній день його версії - DSL V 5.0a
  2. Можливість замикання батарейного відсіку слухового апарата.
  3. Наявність регулятора гучності та можливість його відключення.
  4. Можливість сполучення з FM-системою, стримером, зовнішнім мікрофоном.

Як свідчить досвід слухопротезування дітей та подальших занять з розвитку в них слухого сприймання та мовлення в Центрі слухової реабілітації АВРОРА, а також як підтверджують дані Міжнародної асоціації аудіологів, метод DSL V 5.0 – це найкращий алгоритм комп’ютерного налаштування слухових апаратів, який забезпечує найшвидший та найкращий результат.

Користуючись слуховими апаратами, налаштованими за алгоритмом DSL V 5.0, нечуюча дитина швидше починає говорити, краще вимовляє шиплячі та свистячі звуки, краще розуміє мовлення та спілкується з оточуючими.

Всі слухові апарати Oticon підтримують дитячий алгоритм налаштувань.

Останні статті

слухові апарати

Як зрозуміти, що потрібні слухові апарати

Втрата слуху може спіткати будь-кого в будь-якому віці. Відбуватися це може як раптово, так і поступово, і багато людей цього може просто не відчувати.
Читати далі
Діагностика слуху на прийомі у лікаря-сурдолога. Консультація щодо відновлення слуху - яка вірогідність?

Чи можна відновити слух?

Порушення слуху — проблема, яка торкається мільйонів людей. Тому не дивно, що виникає стільки питань про те, чи можна відновити слух. Скажімо так: на сьогоднішній день порушення слуху можна компенсувати.
Читати далі

Коли і навіщо треба оновлювати слухові апарати

Більшість людей починають думати про заміну слухових апаратів лише тоді, коли ці пристрої перестають нормально працювати або ж не вмикаються взагалі. В нашій практиці є пацієнти які, наприклад, користуються слуховими апаратами Oticon вже понад 10–15 років.
Читати далі
  • uk
  • ru