Скільки коштують слухові апарати?

Одне з найчастіших питань «скільки коштують слухові апарати?» не має єдиної відповіді.

В цьому матеріалі ми спробуємо пояснити, чому ціни на слухові апарати так суттєво відрізняються.  

sharpener, pencil, hearing aids

1. Ціни – від безкоштовно до дуже дорого

Діапазон цін на слухові апарати варіюється:

  • від безкоштовно для вас – існує багато соціальних програм місцевих бюджетів і благодійних фондів, які можуть сплатити всю вартість слухового апарату;
  • до дуже дорого – найсучасніші слухові апарати оснащені штучним інтелектом та безліччю новітніх технологій.

Також за відсутності всієї суми на купівлю слухового апарату, в Центрі слухової реабілітації АВРОРА можна скористатися програмою спеціальних пропозицій і знижок, або безвідсотковою розстрочкою чи кредитом.

Слід розуміти, що всі слухові апарати різні, бо кожен із них налаштовується під індивідуальні потреби користувача. Тому, доки людина не пройде обстеження у сурдолога і слухопротезиста, неможливо визначити, яка модель слухових апаратів підходить саме цьому користувачу.

hearing aids oticon more, Charger

2. Сучасні слухові апарати більш досконалі

Часи громіздких аналогових слухових апаратів в минулому. Сучасні слухові рішення – це суперкомпактні та дуже складні за своєю конструкцією медичні вироби. 

Компанія Oticon у своїх слухових апаратах використовує надрозумні технології шумоподавления та кругового (360°) сканування звукового середовища.

Це дозволило:

  • спростити чутність і знизити втому користувача від знаходження в складних звукових умовах;
  • зробити чіткою мову співрозмовника, виділяючи її з-поміж інших звуків;
  • вирішити проблему зворотного зв'язку для усунення неприємного свисту.

Також сучасні слухові апарати можуть зв'язуватися бездротовою мережею зі смартфонами, планшетами та телевізорами.

Все це покликане полегшити життя людини із порушеннями слуху. Зрозуміло, вмістити всі ці технології в крихітний корпус слухового апарату було дуже непросто і потребувало вкладання коштів, часу і зусиль в дослідження і розробку.

 

3. Це не просто посилення звуку

Такі дешеві замінники слухових апаратів, як підсилювачі звуку, не лише не виконують своєї функції, а й дуже шкодять здоров’ю. Вони не розрізняють мову і просто однаково підсилюють всі звуки, що є навкруги. Це означає, що вони агресивно атакують слухову систему і мозок користувача, знищуючи останні залишки слуху.

На відміну від підсилювачів звуку, слухові апарати вміють виділяти мову, роблять голоснішими тихі звуки та зменшують гучні.

 

4. Відповідають індивідуальним потребам

Аналогові слухові апарати були більш-менш однаковими для всіх. Вони не адаптувалися до конкретних потреб користувача.

Із сучасними слуховими апаратами справа інакша, бо сьогодні вони – складні технологічні вироби, розроблені таким чином, щоб покращити слух і допомогти вашому мозку розпізнавати звуки! 

Сьогодні слухові апарати користувачу підбирає спеціаліст зі слухопротезування. 

Можливо, ваше порушення слуху спостерігається лише на визначених частотах, або ви потерпаєте від шуму у вухах. Все це робить ваші потреби унікальними та лише спеціаліст зі слухопротезування, що багато років отримував специфічні знання, зможе визначити, які слухові апарати вам потрібні.

Почніть покращувати свій слух вже сьогодні!

Якщо хочете дізнатися, скільки коштують слухові апарати, відвідайте фахівця зі слухопротезування в Центрі слухової реабілітації АВРОРА в місті Києві, або у наших партнерів в регіонах. Він визначить ваші потреби та можливості, розповість про програму лояльності, розстрочки та безвідсоткового кредитування.

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

Останні статті

grandfather, grandson

Як переконати близьку людину носити слухові апарати

Батько відмовляється ходити в гості, бо не чує розмов за столом? Мама вмикає телевізор так голосно, що його неможливо перекричати?
Читати далі
Children with hearing impairment play football

Яким спортом можуть займатися діти із порушенням слуху

Спорт – це чудово! Всі діти люблять активні ігри та спорт, і діти із порушенням слуху - не виняток. Однак їхні батьки іноді вагаються – чи не існує ризику під час гри або виконання вправ отримати травму?
Читати далі
old man buys a hearing aid

Як купити слуховий апарат для літньої людини

Вікова втрата слуху (пресбіакузіс) - найпоширеніша причина порушень слуху, що на сьогодні вражає кожну третю людину після 65 років і кожну другу - після 75-ти. Причому, ця втрата слуху, на думку науковців, мало пов’язана саме з віком.
Читати далі
  • ua
  • ru