Аудіологічна настройка дитячих слухових апаратів

Турбота про слух з любов'ю до дітей полягає не тільки в розробці спеціалізованої продукції, але і програмного забезпечення для настройки. Це пов'язано з тим, що процедура настройки слухових апаратів для дітей зазвичай відрізняється від процедури, використовуваної для дорослих.

При налаштуванні дитячих апаратів аудіологи можуть враховувати аудіометричні дані різних форматів, особливості процесу, різні припущення про те, як повинні бути налаштовані автоматичні функції, а також різні підходи до перевірки.

Для підтримки дитячих аудіолігв в їх щоденній роботі компанія Oticon розробила особливий режим настройки дитячих слухових апаратів в програмі Oticon Genie.

Режим настройки дитячих слухових апаратів в програмі Oticon Genie орієнтований на потреби дітей з втратою слуху і призначений для використання лікарями-сурдологами.

Дати дитині шанс розвивати свою мову

Щоб спростити настройку для дітей і підлітків до 16 років, в програмі Genie був розроблений більш гнучкий спосіб змінюючи параметри для дітей.

Прості у використанні стандартні настройки

Ці настройки, відповідно до віку, в програмі Genie застосовуються до всіх апаратів на платформі RISE.

наприклад:

  • Для дітей у віці 0-3 років спрямованість і управління шумом відключені.
  • Для дітей у віці 4-16 років спрямованість і управління шумом включені.
  • На всіх дитячих слухових апаратах кнопка відключена - тобто відключена функція управління гучністю і задана тільки одна програма.

 

Ці стандартні настройки можна легко змінити відповідно до індивідуальних потреб.

 

Розроблено завдяки ретельним дослідженням

DSL v5.0a m [i / o] - це стандарт налаштування дитячих слухових апаратів, розроблений Університетом Західного Онтаріо. Ми вважаємо, що створений в результаті багаторічних досліджень і на основі досвіду настройки дитячих слухових апаратів стандарт DSL v5.0a m [i / o] забезпечує найбільш зручну для дітей процедуру настройки. В результаті діти чітко сприймають мову і не відчувають незручностей в будь-яких ситуаціях, що дозволяє їм розвивати свою мову і навики спілкування.
Остання версія DSL заснована на відгуках дітей і наукових дослідженнях. Стандарт підтримує потенціал, який забезпечувався б сучасними високотехнологічними слуховими апаратами та допомагає фахівцям з проблем слуху та настроюватися самим маленьким дітям.

Останні статті

disassembled hearing aid, how the hearing aid looks inside

Скільки коштують слухові апарати?

Одне з найчастіших питань «скільки коштують слухові апарати?» не має єдиної відповіді.В цьому матеріалі ми спробуємо пояснити, чому ціни на слухові апарати так суттєво відрізняються.
Читати далі
boy with a sword

Чим дитячі слухові апарати відрізняються від дорослих

Існує припущення, що дитячі слухові апарати нічим не відрізняються від дорослих, але дитячі слухові апарати мають суттєві особливості!
Читати далі

Підсилювачі слуху чи слухові апарати – в чому різниця

Іноді люди, які дізнаються про вартість якісних слухових апаратів, дивуються, та кажуть, що бачили рекламу підсилювачів слуху за 500 грн. Вважають – навіщо переплачувати?
Читати далі
  • ua
  • ru