Аудіологічна настройка дитячих слухових апаратів

Турбота про слух з любов'ю до дітей полягає не тільки в розробці спеціалізованої продукції, але і програмного забезпечення для настройки. Це пов'язано з тим, що процедура настройки слухових апаратів для дітей зазвичай відрізняється від процедури, використовуваної для дорослих.

При налаштуванні дитячих апаратів аудіологи можуть враховувати аудіометричні дані різних форматів, особливості процесу, різні припущення про те, як повинні бути налаштовані автоматичні функції, а також різні підходи до перевірки.

Для підтримки дитячих аудіолігв в їх щоденній роботі компанія Oticon розробила особливий режим настройки дитячих слухових апаратів в програмі Oticon Genie.

Режим настройки дитячих слухових апаратів в програмі Oticon Genie орієнтований на потреби дітей з втратою слуху і призначений для використання лікарями-сурдологами.

Дати дитині шанс розвивати свою мову

Щоб спростити настройку для дітей і підлітків до 16 років, в програмі Genie був розроблений більш гнучкий спосіб змінюючи параметри для дітей.

Прості у використанні стандартні настройки

Ці настройки, відповідно до віку, в програмі Genie застосовуються до всіх апаратів на платформі RISE.

наприклад:

  • Для дітей у віці 0-3 років спрямованість і управління шумом відключені.
  • Для дітей у віці 4-16 років спрямованість і управління шумом включені.
  • На всіх дитячих слухових апаратах кнопка відключена - тобто відключена функція управління гучністю і задана тільки одна програма.

 

Ці стандартні настройки можна легко змінити відповідно до індивідуальних потреб.

 

Розроблено завдяки ретельним дослідженням

DSL v5.0a m [i / o] - це стандарт налаштування дитячих слухових апаратів, розроблений Університетом Західного Онтаріо. Ми вважаємо, що створений в результаті багаторічних досліджень і на основі досвіду настройки дитячих слухових апаратів стандарт DSL v5.0a m [i / o] забезпечує найбільш зручну для дітей процедуру настройки. В результаті діти чітко сприймають мову і не відчувають незручностей в будь-яких ситуаціях, що дозволяє їм розвивати свою мову і навики спілкування.
Остання версія DSL заснована на відгуках дітей і наукових дослідженнях. Стандарт підтримує потенціал, який забезпечувався б сучасними високотехнологічними слуховими апаратами та допомагає фахівцям з проблем слуху та настроюватися самим маленьким дітям.

Останні статті

grandfather, grandson

Як переконати близьку людину носити слухові апарати

Батько відмовляється ходити в гості, бо не чує розмов за столом? Мама вмикає телевізор так голосно, що його неможливо перекричати?
Читати далі
Children with hearing impairment play football

Яким спортом можуть займатися діти із порушенням слуху

Спорт – це чудово! Всі діти люблять активні ігри та спорт, і діти із порушенням слуху - не виняток. Однак їхні батьки іноді вагаються – чи не існує ризику під час гри або виконання вправ отримати травму?
Читати далі
old man buys a hearing aid

Як купити слуховий апарат для літньої людини

Вікова втрата слуху (пресбіакузіс) - найпоширеніша причина порушень слуху, що на сьогодні вражає кожну третю людину після 65 років і кожну другу - після 75-ти. Причому, ця втрата слуху, на думку науковців, мало пов’язана саме з віком.
Читати далі
  • ua
  • ru