- Головна >
- Статті
Статті
Кому підходять внутрішньовушні слухові апарати
Маленькі внутрішньовушні слухові апарати – дуже популярні серед споживачів слухові рішення, які дозволяють приховати від оточуючих порушення слуху
Вушна вкладка – це необхідна частина слухового апарату, що забезпечує проведення звуку по звуководу до зовнішнього слухового ходу, акустичну ізоляцію та надійну фіксацію слухового апарату на вусі.
Авіаперельоти: поради користувачам слухових апаратів і кохлеарних імплантатів
Існує думка, що авіаперельоти шкодять слуховій системі. Особливо, якщо у людини вже є порушення слуху й вона користується слуховими апаратами чи кохлеарним імплантатом.
Ознаки порушення слуху у немовлят і дітей раннього віку
Слух відіграє величезну роль у розвитку дитини. Якщо вчасно не розпізнати та не компенсувати порушення слуху, воно призведе до затримки таких важливих складових розвитку як опановування мовленням…
Потурбуйтеся про близьких з порушенням слуху під час святкової вечері
Бувають випадки, коли хтось з запрошених на святкову вечерю має порушення слуху. Ми підготували рекомендації, як зробити, щоб свято принесло кожному тільки задоволення.
Далеко не кожний слуховий апарат підходить для слуху дитини, оскільки дитячий слух має високі вимоги до якості та методів налаштування сучасних слухових апаратів.
Чому деякі люди не хочуть вирішувати проблеми зі слухом
З досвіду лікарів-сурдологів, найчастіше люди приходять на підбір слухових апаратів після довгих умовлянь родичів. З деяких причин вони роками відтягують вирішення питання проблем зі слухом. Чому так відбувається?
Соціальна адаптація дитини з порушенням слуху
Тепер порушення слуху, яким би важким воно не було, не є нездоланною перешкодою для того, щоб навчити дитину мовленню. Сучасні технології слухопротезування, тривала й наполеглива сумісна праця батьків та сурдопедагогів здатні зробити те, що на перший погляд здається нереальним
Слухомовний розвиток Вашої дитини: експрес-тест для батьків
Шановні батьки! Якщо дитина не реагує адекватно на звукові подразники, якщо дитина не почала вчасно розмовляти, якщо у дитини неправильна вимова, якщо у вас є які-небудь підозри щодо затримки її слухомовного розвитку – не зволікайте з перевіркою стану слуху!