Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Слухові апарати Oticon Opn стали ще меншими!

18 Марта 2019

Oticon Opn IIC

Розширення лінійки слухових апаратів Oticon Opn: завушні стилі - mini-RITE, RITE, BTE PP доповнилися довгоочікуваними внутрішньовушними стилями Oticon Opn, а саме: CIC, ITC, ITE HS, ITE FS, а також найменшим у світі IIC (повністю внутрішньоканальним).

 

Всі нові стилі оснащені інноваційною технологією Oticon Opn. Тепер ще більше наших клієнтів зможуть отримати всі переваги технології BrainHearing™ та чудовий досвід відкритого звуку!

Парадигма OpenSound – це ключ до відчуття відкритого звуку – тепер в усіх стилях Opn!  Це дозволяє користувачам слухових апаратів отримати просторовий слух на 3600, який до цього був можливий тільки з апаратами Oticon Opn завушних стилів, а також можливість чисто чути всіх людей навколо, краще розуміти, що говорять, легше запам’ятати почуте та легше пригадати, а також меншу втому. 

внутрішньовушні стилі Oticon

Завдяки оновленню платформи Velox™ відповідно до унікальних  вимог внутрішньовушних слухових апаратів, розроблено  мініатюрні апарати, що знаходяться у вусі користувача та обробляють звук з високою швидкістю й точністю, тим самим підтримуючи мозок в процесі осмислення звуків.

Оскільки форма вуха у кожної людини індивідуальна,  корпус внутрішньовушних слухових апаратів виготовляють на замовлення, індивідуально по внутрішньовушним зліпкам , щоб він точно підходив під форму вуха користувача. Навіть найбільш мініатюрні  невидимі моделі (IIC) відрізняються високою якістю звуку, без будь-яких помилок та дають безперервний доступ до звуків навколо на всі 360°.

Невидимі у каналі (IIC) 

Наймініатюрніші слухові апарати, розміщуються глибоко у вушному каналі.
 

 

 

Повністю внутрішньоканальні (CIC)

Розміщуються повністю у слуховому каналі. За потреби оснащуються кнопкою-регулятором.

 

 

 

Внутрішньоканальні (ITC)

Розміщуються у слуховому каналі. Ззовні видно тільки невелику фейсплату. Такі слухові апарати сумісні зі смартфонами та іншими цифровими пристроями.

 

 

 

Напівраковинні (ITE HS)

Ці внутрішньовушні слухові апарати займають частку видимої частини вуха. Вони дуже прості у використанні, повнофункціональні та мають можливість підключення до цифрових пристроїв (коннективність).

 

 

 
Повнораковинні (ITE FS)

Створені для тих, хто хоче мати слуховий апарат, максимально зручний у користуванні, регулювання та налаштування. Ці внутрішньовушні слухові апарати мають повний функціонал і коннективність.

 

 

На сьогодні слухові апарати Oticon Opn – це повна лінійка слухових апаратів на всі випадки порушень слуху. Всі стилі апаратів, що входять до лінійки Oticon Opn (від внутрішньовушних до завушних), створені на платформі Velox™ та дозволяють відчути справжній відкритий звук. Ця лінійка слухових апаратів компенсує порушення слуху від легкого до важкого та глибокого ступенів та підходить майже у всіх випадках порушень слуху.

Запрошуємо дітей та дорослих до Медичного центру АВРОРА, щоб оцінити усі переваги нових слухових апаратів  Oticon Opn!

 

Запис на прийом:

тел.  (044) 333 4310

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА, 2019. Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок