Вітаємо нового співробітника ЦСР АВРОРА!

Конюшняк Володимир Олександрович призначений начальником відділу продажу Центру слухової реабілітації АВРОРА з 21 травня 2015 року.

Олена Борисівна Радченко, яка виконувала функції начальника цього відділу, продовжує роботу в АВРОРІ® на посаді Першого заступника Генерального директора та зосередиться на нових напрямках роботи.

- Володимир Олександрович приносить до Центру АВРОРАТМ глибокі професійні знання та величезний досвід роботи у галузі слухової допомоги дітям та дорослим з вадами слуху – говорить Генеральний директор Олександр Іванович Радченко.  - Ми щиро вітаємо Володимира Олександровича з приєднанням до колективу АВРОРАТМ та впевнені, що він зможе надати колегам міцну партнерську підтримку у справі слухової допомоги.

Володимир Олександрович закінчив Національний технічний університет України (КПІ) 1986 року за спеціальністю Електроакустика та ультразвукова техніка, а 1991 року закінчив аспірантуру за цією спеціальністю.  Після закінчення аспірантури до 1995 року працював на Кафедрі електроакустики та ультразвукової техніки КПІ.

З 1995 року і до приходу в АВРОРУ® Володимир Олександрович працював у Науково-виробничому підприємстві ВАБОС на кількох посадах, зокрема, Директора центру слухо-мовленнєвої реабілітації.

Володимир Олександрович глибоко знає методи та технічні засоби слухової реабілітації – слухові апарати, кохлеарні імпланти, системи кісткового проведення з імплантованим кріпленням; діагностичні прилади – аудіометри, імпедансометри, прилади ігрової аудіометрії, отоакустичної емісії, слухових викликаних потенціалів; шкільне обладнання для розвитку слухового сприймання та мовлення.

Останні статті

слухові апарати

Як зрозуміти, що потрібні слухові апарати

Втрата слуху може спіткати будь-кого в будь-якому віці. Відбуватися це може як раптово, так і поступово, і багато людей цього може просто не відчувати.
Читати далі
Діагностика слуху на прийомі у лікаря-сурдолога. Консультація щодо відновлення слуху - яка вірогідність?

Чи можна відновити слух?

Порушення слуху — проблема, яка торкається мільйонів людей. Тому не дивно, що виникає стільки питань про те, чи можна відновити слух. Скажімо так: на сьогоднішній день порушення слуху можна компенсувати.
Читати далі

Коли і навіщо треба оновлювати слухові апарати

Більшість людей починають думати про заміну слухових апаратів лише тоді, коли ці пристрої перестають нормально працювати або ж не вмикаються взагалі. В нашій практиці є пацієнти які, наприклад, користуються слуховими апаратами Oticon вже понад 10–15 років.
Читати далі
  • uk