Сучасні питання сурдологічної практики

Співробітники Центру слухової реабілітації АВРОРА® за участю менеджера компанії Oticon Йонаса Хейнеманна провели Весняний семінар для професіоналів слухової допомоги "Сучасні питання сурдологічної практики" (23-24 березня 2018 року, м. Київ).

На відкритті семінару генеральний директор Центру АВРОРА® Олександр Радченко зазначив: «Ми двічі на рік проводимо семінари та тренінги для професіоналів  слухової допомоги для підвищення  професійного рівня, знань та навичок  сурдологів, аудіологів, слухопротезистів для надання найбільш ефективної  слухової допомоги дітям і дорослим в Україні».

 

На фото: менеджер компанії Oticon Йонас Хейнеманн відповідає на запитання учасників

На семінарі було було розглянуто багато тем,  присвячених найбільш ефективним у світі слуховим апаратам сімейства Oticon Opn ( Opn1, Opn2, Opn3) . Серед тем були доповіді про розгорнутий огляд моделей  Opn miniRITE, Opn miniRITE-T,  Opn BTE 13 PP, а також про нові властивості слухових апаратів Oticon Opn, в тому числі SoundSupport для допомоги при тинітусі, тощо. Детально було  розглянуто  програмування цих апаратів для дітей, а також нові можливості підключення слухових апаратів Opn до Інтернету.

На фото: начальник навчально-реабілітаційного відділу Володимир Конюшняк розповідає про нові властивості слухових апаратів Oticon Opn

Лікарі-сурдологи  Медичного центру АВРОРА поділилися практичним досвідом  слухопротезування слуховими апаратами Oticon Opn пацієнтів як з легкою, так і важкою втратами слуху. Усі учасники семінару підтвердили,  що завдяки унікальним функціям та персоналізації  шляхом тонкого програмування Oticon Opn до умов життя, діяльності,  персональних потреб, їх клієнти  чують набагато краще, а саме краще розуміють мовлення, з меншими зусиллями, пам’ятають  більше та менше втомлюються  – як на роботі, соціальних подіях, так і вдома.

На фото: лікар-сурдолог Медичного Центру АВРОРА Оксана Щекатуріна з доповіддю про досвід слухопротезування Oticon Opn

Учасники семінару  дізнались про нову систему кохлеарної імплантації Neuro від Oticon Medical в практиці слухової допомоги в Україні: фахівці Медичного центру АВРОРА розповіли про особливості відбору кандидатів на кохлеарну імплантацію, інтраопераційне тестування, налаштування мовних процесорів, а також поділилися практичним досвідом обслуговування  та підтримки пацієнтів з КІ в Медичному центрі АВРОРА.

 

Велику зацікавленість викликали доповіді сурдопедагогів та вчителів-реабілітологів Медичного центру АВРОРА  - про важливе значення педагогічного супроводження дітей раннього віку та їх батьків під час  діагностики порушень слуху, а також   при слухопротезуванні дітей слуховими апаратами, системами кохлеарної імплантації  та обов’язкового складання індивідуальної програми розвитку слухового сприйняття та формування мовлення. Учасники відзначили  важливість індивідуального сімейно-орієнтованого підходу до кожної дитини та її родини.

На фото: завідувач відділенням слухового сприймання та мовлення Тетяна Богданович розповідає про роль сурдопедагога у слуховій реабілітації дітей

На семінарі також обговорювались різні аспекти сурдологічної та аудіологічної практики для досягнення найкращих медико-соціальних результатів слухової реабілітації  дітей та дорослих.

Спеціалісти Центру слухової реабілітації АВРОРА висловили впевненість, що отримані знання допоможуть учасникам семінару надавати ще кращу слухову допомогу пацієнтам у всіх регіонах України з використанням найбільш сучасних засобів реабілітації слуху.

На фото: учасники семінару

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018.  Всі права збережені.

Останні статті

grandfather, grandson

Як переконати близьку людину носити слухові апарати

Батько відмовляється ходити в гості, бо не чує розмов за столом? Мама вмикає телевізор так голосно, що його неможливо перекричати?
Читати далі
Children with hearing impairment play football

Яким спортом можуть займатися діти із порушенням слуху

Спорт – це чудово! Всі діти люблять активні ігри та спорт, і діти із порушенням слуху - не виняток. Однак їхні батьки іноді вагаються – чи не існує ризику під час гри або виконання вправ отримати травму?
Читати далі
old man buys a hearing aid

Як купити слуховий апарат для літньої людини

Вікова втрата слуху (пресбіакузіс) - найпоширеніша причина порушень слуху, що на сьогодні вражає кожну третю людину після 65 років і кожну другу - після 75-ти. Причому, ця втрата слуху, на думку науковців, мало пов’язана саме з віком.
Читати далі
  • ua