• Головна >
  • Новини >
  •  Щорічна весняна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів

Щорічна весняна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів

Фахівці Центру слухової реабілітації АВРОРА® взяли участь у конференції, яка проходила 16 -17 травня 2016 р. в Одесі. Тема конференції: «Новітні технології в діагностиці та лікуванні запальних алергічних захворювань ЛОР-органів».

Спеціалісти Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА провели низку зустрічей з делегатами з різних куточків України. Сподіваємося на подальшу співпрацю з метою підвищення рівня слухової допомоги дітям та дорослим.

Підсумки конференції від її учасника, заступника Головного лікаря Медичного центру слуховой реабілітації АВРОРА, лікаря-сурдолога Наталії Павлівні Баліної:

- Конференція виявилася надзвичайно корисною та цікавою з точки зору отримання інформації про актуальні проблеми, які мають вирішувати лікарі-оториноларингологи, та сурдологи в сучасних умовах.

Захід вирізнявся тим, що багато виступів було присвячено актуальним проблемам, які сьогодні  вирішують лікарі. Велика частка доповідей, що цікавили нас, як представників сурдологічної галузі, стосувалися захворювань вуха та вестибулярного апарату у дітей та дорослих, сучасних підходів до слухопротезування, діагностики та лікування отитів різної етіології та їх наслідків та інше.

Центр слухової реабілітації АВРОРА®  вдячний організаторам за запрошення до участі в конференції та надану можливість проінформувати членів Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів про новітні досягнення у галузі слухової допомоги.

 

Фоторепортаж з Одеси на нашій сторінці у Facebook

Останні статті

Слухові апарати Oticon для дітей: суперпристрої, які витримують будь-які випробування

Багато людей сприймають слухові апарати як вирок. Зокрема, це стосується батьків, яким важко змиритися з думкою, що їхня дитина має порушення слуху. Не варто засмучуватися, адже сучасні слухові апарати можуть компенсувати втрату слуху. А передові технології роблять їх використання максимально комфортним і довгостроковим.
Читати далі

Слухові апарати: коли варто носити й коли не потрібно

Коли ви вперше вдягаєте один або два слухові апарати та розумієте, яка це насолода — чути всі навколишні звуки, може статися так, що ви більше ніколи не захочете їх знімати.
Читати далі

Як працювати та займатися улюбленою справою попри порушення слуху

Перший момент, на який треба звернути увагу, якщо ви маєте порушення слуху та шукаєте роботу. Окресліть для себе сфери, в яких працювати вам буде комфортно. Робота в шумних умовах навряд чи вам підійде.
Читати далі
  • uk