• Головна >
  • Новини >
  • Правила поведінки в Медичному центрі під час повітряної тривоги

Правила поведінки
в Медичному центрі
під час повітряної тривоги


Шановні клієнти та працівники!

Якщо, перебуваючи в Медичному центрі, ви отримаєте сповіщення про початок повітряної тривоги, вам необхідно якнайшвидше вийти з будівлі та пройти до найближчого укриття - метро «Деміївська».


 

Сирени включаються при загрозі авіанальоту чи ракетного удару, від початку сигналу до атаки може пройти від 7- 10 хвилин, тому покидати приміщення потрібно швидко, спокійно, дотримуючись вказівок відповідального медичного персоналу.

Під час повітряної тривоги ведення прийому та робота каси припиняються, Медичний центр зачиняється, відвідувачі та працівники прямують до укриття. Перебування на парковці біля Медичного центру може бути небезпечним.

Ми дбаємо про безпеку відвідувачів та працівників і наполегливо просимо не ігнорувати сигнал повітряної тривоги та залишатися в укритті до його офіційної відміни.
Медичний центр відновить роботу та прийом протягом 30 хв. після офіційної відміни повітряної тривоги.


Звертаємо увагу, що через наведені обставини можливі зміни в графіку роботи лікарів: перенесені або скасовані часи прийому.


Залишаючись в будівлі під час повітряної тривоги, відвідувачі та працівники наражаються на ризик загрози життю та здоров’ю внаслідок руйнування конструкцій, уламків скляних елементів вікон, дверей та вітрин тощо. Медичний центр не несе відповідальності за життя і здоров’я пацієнта або особи що його супроводжує.

Дякуємо Вам за відповідальне ставлення до своєї безпеки та бажаємо всім мирного неба!
Бережіть себе та близьких. Будьте здорові!

З повагою,
адміністрація Медичного центру.

the route to the shelter during the air alarm of the Demiivska metro

Останні новини

Соціальна програма «Почути Україну» для дітей з порушенням слуху

Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху — соціальна програма "Почути Україну" за підтримки БФ "Жовта допомога"
Читати далі
types of hearing aids

Підвищення цін на слухові рішення з 01.08.2022 року

У зв’язку з офіційним підвищенням НБУ курсу долара, відповідно будуть підвищені ціни на імпортовані товари, якими є слухові рішення.
Читати далі
air alert aurora

Правила поведінки в Медичному центрі під час повітряної тривоги

Якщо, перебуваючи в Медичному центрі, ви отримаєте сповіщення про початок повітряної тривоги, вам необхідно якнайшвидше вийти з будівлі та пройти до найближчого укриття - метро «Деміївська».
Читати далі
  • ua
  • ru