• Головна >
  • Новини >
  • Правила поведінки в Медичному центрі під час повітряної тривоги

Правила поведінки
в Медичному центрі
під час повітряної тривоги


Шановні клієнти та працівники!

Якщо, перебуваючи в Медичному центрі, ви отримаєте сповіщення про початок повітряної тривоги, вам необхідно якнайшвидше вийти з будівлі та пройти до найближчого укриття - метро «Деміївська».


 

Сирени включаються при загрозі авіанальоту чи ракетного удару, від початку сигналу до атаки може пройти від 7- 10 хвилин, тому покидати приміщення потрібно швидко, спокійно, дотримуючись вказівок відповідального медичного персоналу.

Під час повітряної тривоги ведення прийому та робота каси припиняються, Медичний центр зачиняється, відвідувачі та працівники прямують до укриття. Перебування на парковці біля Медичного центру може бути небезпечним.

Ми дбаємо про безпеку відвідувачів та працівників і наполегливо просимо не ігнорувати сигнал повітряної тривоги та залишатися в укритті до його офіційної відміни.
Медичний центр відновить роботу та прийом протягом 30 хв. після офіційної відміни повітряної тривоги.


Звертаємо увагу, що через наведені обставини можливі зміни в графіку роботи лікарів: перенесені або скасовані часи прийому.


Залишаючись в будівлі під час повітряної тривоги, відвідувачі та працівники наражаються на ризик загрози життю та здоров’ю внаслідок руйнування конструкцій, уламків скляних елементів вікон, дверей та вітрин тощо. Медичний центр не несе відповідальності за життя і здоров’я пацієнта або особи що його супроводжує.

Дякуємо Вам за відповідальне ставлення до своєї безпеки та бажаємо всім мирного неба!
Бережіть себе та близьких. Будьте здорові!

З повагою,
адміністрація Медичного центру.

the route to the shelter during the air alarm of the Demiivska metro

Останні новини

Oticon Companion – новий застосунок для керування слуховими апаратами Oticon

Якщо плануєте керувати слуховими апаратами зі смартфона та проходити сесії дистанційних програмувань, будь ласка, встановіть застосунок Oticon Companion
Читати далі
Онлайн консультація сурдолога

Дистанційне програмування слухових апаратів Oticon

На сьогодні можливість краще чути та здатність спілкуватися телефоном або відеозв’язком, дуже важливі для наших пацієнтів, тому у Медичному центрі АВРОРА® введено послугу з онлайн програмування слухових апаратів.
Читати далі

Соціальна програма «Почути Україну» для дітей з порушенням слуху

Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху — соціальна програма "Почути Україну" за підтримки БФ "Жовта допомога"
Читати далі
  • ua
  • ru