• Головна >
  • Новини >
  •  Осінні семінари «Найпотужніші у світі - Xceed і Xceed Play»

Осінні семінари «Найпотужніші у світі - Xceed і Xceed Play»

Наприкінці жовтня відбулися семінари для спеціалістів "Нові найпотужніші у світі слухові рішення Oticon для важких і глибоких порушень слуху дорослих і дітей Xceed та Xceed Play" за участю засновника українського наукового слухопротезування Юрія Соколова, MS, PhD.

 

 

На семінарах було розглянуто багато питань, присвячених слуховій допомозі дітям і дорослим, також було  розглянуто особливості важких і глибоких порушень слуху на роботу головного мозку, сприймання мовлення у різних життєвих ситуаціях. Це дуже важливі питання, бо людям з важким порушенням слуху важко розуміти мовлення, особливо у шумних ситуаціях, у яких їм доводиться часто опинятися в повсякденному житті, а дітям з такими порушеннями слуху важко опановувати мовлення і мову.

Учасники семінарів:  лікарі-сурдологи, отоларингологи, сурдопедагоги, слухопротезисти з різних міст України дізналися про нові найпотужніші у світі слухові апарати Oticon Xceed,  які  надають можливість чути чисті звуки на всі 360° навколо, краще розуміти мовлення, з меншими зусиллями та втомою, краще запам’ятовувати почуте та легше навчатись, а також про педіатричні слухові апарати для дітей Xceed Play, які  надають мозкові дитини набагато більше мовленнєвих ознак і покращують розвиток мови. Учасники дізналися,   унікальна у світі технологія відкритого звуку OpenSound Navigator допомагає вирішувати проблеми дітей та дорослих з важким і глибоким порушенням слуху:  вона  надає можливість чути чисті звуки, з меншим шумом, і з усіх напрямків на 360° навколо користувача слухових апаратів, і, таким чином, добре розуміти мовлення будь-якого, хто говорить, менший шум зменшує зусилля слухання, яких докладає користувач  Super Power (SP) та ультра-потужних Ultra Power (UP) слухових апаратів.
На семінарі розповіли також про унікальну технологію – першу у світі безпровідну систему CROS (contralateral routing of signals – контралатеральне підведення сигналу) та BiCROS (Bilateral CROS – білатеральне контралатеральне підведення сигналів).  Вони призначені для пацієнтів з односторонньою глухотою та великою асиметрією (неоднаковістю) порушення слуху. Саме ці порушення значно ускладнюють розуміння мовлення у шумі, особливо, коли мовлення приходить зі сторони глухого вуха.  Прикладами можуть бути ситуації водіїв або пасажирів автомобіля, коли говорючий знаходиться у сидінні на стороні глухого вуха. У системі CROS єдиний виносний мікрофон слухового апарата знаходиться в окремому корпусі на стороні глухого вуха, а слуховий апарат передає звуки від нього у вухо з нормальним слухом без підсилення.  Звуки на стороні нормально-чуючого вуха потрапляють у вухо без будь-якого підсилення через відкриту вушну вкладку. Якщо у кращому вусі є порушення, то застосовується система BiCROS, у якій підсилюються і подаються у нього звуки від мікрофонів з обох сторін – глухого та вуха, що краще чує. Такі системи дозволяють людині чути звуки, які надходять з усіх сторін.  Вони існували вже декілька десятиліть.  Але вони були провідними – зі шнуром, розташованим на потилиці, який під’єднує мікрофон на стороні глухого вуха до слухового апарату.  Це дуже незручно та великою мірою зменшувало практичну цінність систем CROS і BiCROS, оскільки є мало охочих терпіти дуже помітний «шнурок на потилиці».
Новітні безпровідні системи Oticon CROS і BiCROS усувають цей недолік і відкривають можливості їх використання багатьом людям з односторонньою глухотою.

Перший заступник Генерального директора Олена Радченко повідомила, що Медичний центр АВРОРА® вже провів державну сертифікацію всіх стилів слухових апаратів Xceed та Xceed Play на відповідність державним Технічним регламентам, ці слухові рішення дозволені для клінічного використання в Україні і дуже скоро будуть наявні як у Медичному центрі АВРОРА®, так і в клініках, кабінетах наших партнерів в областях України.

Усі учасники отримали сертифікати про проходження семінарів:

Сподіваємося, що отримана на семінарі інформація про нові унікальні найпотужніші у світі слухові апарати Xceed та педіатричні слухові апарати Xceed Play допоможе спеціалістам слухової допомоги України вивести на новий високий рівень життя їх пацієнтів дітей та дорослих з важким і глибоким порушенням слуху.

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2019.  Усі права збережені.

 

Останні статті

слухові апарати

Як зрозуміти, що потрібні слухові апарати

Втрата слуху може спіткати будь-кого в будь-якому віці. Відбуватися це може як раптово, так і поступово, і багато людей цього може просто не відчувати.
Читати далі
Діагностика слуху на прийомі у лікаря-сурдолога. Консультація щодо відновлення слуху - яка вірогідність?

Чи можна відновити слух?

Порушення слуху — проблема, яка торкається мільйонів людей. Тому не дивно, що виникає стільки питань про те, чи можна відновити слух. Скажімо так: на сьогоднішній день порушення слуху можна компенсувати.
Читати далі

Коли і навіщо треба оновлювати слухові апарати

Більшість людей починають думати про заміну слухових апаратів лише тоді, коли ці пристрої перестають нормально працювати або ж не вмикаються взагалі. В нашій практиці є пацієнти які, наприклад, користуються слуховими апаратами Oticon вже понад 10–15 років.
Читати далі
  • uk