Медичний пікнік з Медичним центром АВРОРА

19 травня у парку ім. Т. Шевченка м. Києва відбувся фестиваль «Медичні пікніки» в рамках заходу «Рік науки в Києві» з метою зруйнування бар’єрів «лікар–пацієнт», популяризації здорового способу життя у пізнавальній формі та спілкуванні киян з лікарями у неформальній атмосфері.

На фестивалі, влаштованому медичними працівниками та науковцями, кияни у комфортній обстановці поспілкувалися з лікарями різних спеціальностей, послухали лекції про сучасні медичні тренди та проблеми, поставили свої запитання щодо здоров'я. Відвідувачі мали змогу дізнатися, які процеси відбуваються в людському організмі, як надавати першу медичну допомогу й залишатися здоровим тощо.

Представники Медичного центру АВРОРА розповіли про важливість слуху у житті людини, про доцільність раннього виявлення та лікування втрати слуху, надали рекомендації щодо вирішення або запобігання проблем зі слухом, а також проконсультували з питань діагностики та компенсації порушень слуху у дітей та дорослих, продемонстрували сучасні ефективні слухові рішення – слухові апарати Oticon з підключенням до Інтернету та системи кохлеарної імплантації Oticon для вирішення проблем глухоти, а також провели майстер-клас як доглядати за вухами.
У центрі уваги були також питання здоров'я та захисту слуху.

Лікар-сурдолог Медичного Центру АВРОРА Наталія Баліна розповіла  про засоби для захисту вух та слуху, що можна замовити у Медичному центрі АВРОРА: індивідуальні вушні вкладки, які виготовляються за зліпком слухового ходу людини та захищають вухо та слух від шуму, пилу та води.
Це дуже актуально під час літніх відпусток: під час купання у водойомах, робот з газонокосаркою на дачах, їзди на мотоциклах по кручам тощо.

Як уникнути проблем зі слухом?

Поради лікарів-сурдологів Медичного центру АВРОРА:

  • Не наближайтеся до великих потужних колонок, особливо під час рок-концертів
  • Не вкручуйте на повну гучність музику у ваших навушниках.
  • Користуйтеся мобільним додатком на своєму смартфоні для вимірювання рівня звуку.
  • А якщо вам все ж доводиться перебувати у шумі, носіть спеціальні засоби для захисту вух - індивідуальні шумозахисні вкладки або захисні навушники.
  • Користуйтеся захисними навушниками або індивідуальними шумозахисними вкладками, коли працюєте в дуже гамірних умовах. Носіть їх, коли працюєте шумним обладнанням, йдете на полювання або їдете на мотоциклі, тракторі, або іншому “гучному” транспорті.
  • Щоб запобігти ризику попадання води у вухо та внаслідок цього виникнення різних захворювань вуха, рекомендуємо при плаванні у водойомах використовувати індивідуальні водозахисні вкладки.
  • Потрібно час від часу перевіряти слух, особливо тим, хто піддається підвищеному ризику втрати слуху, наприклад, дорослим старше 50 років, особам, які працюють в галасливій обстановці, тим, хто підлягає слухає гучну музику або страждає проблемами органів слуху?

 

Бережіть свій слух!

А за кращим слухом – це до нас! 

Ми допоможемо знайти оптимальне вирішення проблем зі слухом.

А Ви готові до літа та потурбувалися про свій слух?

 

Запрошуємо на діагностику слуху до Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА!

Останні статті

Діагностика слуху на прийомі у лікаря-сурдолога. Консультація щодо відновлення слуху - яка вірогідність?

Чи можна відновити слух?

Порушення слуху — проблема, яка торкається мільйонів людей. Тому не дивно, що виникає стільки питань про те, чи можна відновити слух. Скажімо так: на сьогоднішній день порушення слуху можна компенсувати.
Читати далі

Коли і навіщо треба оновлювати слухові апарати

Більшість людей починають думати про заміну слухових апаратів лише тоді, коли ці пристрої перестають нормально працювати або ж не вмикаються взагалі. В нашій практиці є пацієнти які, наприклад, користуються слуховими апаратами Oticon вже понад 10–15 років.
Читати далі

Порушення слуху: шляхи вирішення проблеми

Журналістка і дитяча письменниця Маша Сердюк, яка має порушення слуху та досліджує цю проблему на власному прикладі, поспілкувалася з різними людьми, в яких діагностовано погіршення слуху, та розповідає, як люди сприймають цю новину, а також про те, які існують шляхи вирішення цієї проблеми.
Читати далі
  • ua