Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Міжнародний семінар Oticon 2018

7 Ноября 2018

семінар компанії Oticon

Наприкінці вересня 2018 року на Мальті відбувся Міжнародний семінар компанії Oticon -  визнаного лідера на ринку слухових рішень. У семінарі від України прийняли участь фахівці Центру слухової реабілітації АВРОРА, Уповноваженого представника та Ексклюзивного дистриб’ютора компанії Oticon в Україні.

 

Учасники Семінару з багатьох країн світу з великою зацікавленістю дізнались про нові наукові розробки, нові медичні вироби та нові програмні продукти компанії Oticon (Отікон), які допомагають людям з порушенням слуху не тільки краще чути у будь-яких ситуаціях, але й отримувати допомогу дистанційно та зробити свої слухові апарати центром свого персонального фітнесу. 
 

 

Президент Вільям Демант Холдінгу Сорен Нільсен зазначив: «Ще й досі у світі немає жодного слухового апарату, подібного до Oticon Opn, від якого у захваті вже більше мільйона користувачів».

Президент Вільям Демант Холдінгу Сорен Нільсен

На фото: Президент Вільям Демант Холдінгу Сорен Нільсен

Однією з новин для учасників семінару була презентація розширеної лінійки слухових апаратів Oticon Opn - вже добре знайомі та всесвітньо знамениті завушні стилі  – mini-RITE, RITE, BTE PP доповнилися довгоочікуваними внутрішньовушними стилями Oticon Opn, а саме: CIC, ITC, ITE HS, ITE FS, а також найменшим у світі IIC (повністю внутрішньоканальним).

Всі нові стилі оснащені інноваційною технологією, якою славиться Oticon Opn. Тепер ще більше клієнтів зможуть отримати всі переваги технології BrainHearing™ та чудовий досвід відкритого звуку!

види слухових апаратів Oticon Opn

 

Учасники семінару дізналися про нову платформу Velox Custom для індивідуально-виготовлених слухових апаратів. Платформа мікропроцесора Velox™ уможливлює нові слухові технології BrainHearing! Завдяки оновленню платформи Velox™ відповідно до унікальних  вимог внутрішньовушних слухових апаратів, розроблено  мініатюрні апарати, що знаходяться у вусі користувача та обробляють звук з високою швидкістю й точністю, тим самим підтримуючи мозок в процесі осмислення звуків.
Парадигма OpenSound – це ключ до відчуття відкритого звуку – тепер в усіх стилях Opn!  Це дозволяє користувачам слухових апаратів отримати просторовий слух на 3600, який до цього був можливий тільки з апаратами Oticon Opn завушних стилів, а також   можливість чисто чути всіх людей навколо, краще краще розуміти, що говорять, легше запам’ятати почуте та легше пригадати, а також меншу втому. За даними нещодавних досліджень, OpenSound  Navigator в  Oticon Opn покращує розуміння мовлення в шумних умовах (наприклад, у ресторані) з 20% до 75%! Отже, відтепер користувачі можуть вільно брати участь у розмовах та значно покращити своє життя. 
А також , що дуже важливо, відома інноваційна конективність 2,4 ГГц  тепер наявна  також у внутрішньовушних стилях слухових апаратів Oticon! 

 На сьогодні слухові апарати Oticon Opn – це повноцінна лінійка  слухових апаратів на всі випадки порушень слуху.  Всі стилі апаратів, що входять до лінійки Oticon Opn (від внутрішньовушних до завушних ), створені на  платформі Velox™ та дозволяють відчути справжній відкритий звук. Ця лінійка слухових апаратів компенсує порушення слуху  від легкого до важкого та глибокого ступенів та підходить  майже у всіх аудіологічних випадках.

 

Компанія Oticon на Міжнародному семінарі представила учасникам нове сімейство слухових апаратів основної категорії Oticon Siya (Сія) - значний якісний прорив в основній категорії слухових апаратів  для багатьох дітей і дорослих з порушенням слуху. Слухові апарати  Oticon Siya містять технології, які зазвичай були наявні тільки в слухових апаратах найвищого класу. 

 

Слухові апарати Oticon Siya створені на ультрашвидкій платформі Velox™, а в їх основі лежать такі найсучасніші технології як конективність на базі низькоенергетичного Bluetooth (2,4 ГГц), найкраща якість звуку слухових апаратів основної категорії  та дуже швидка багатосмугова адаптивна направленість. Ці потужні, але прості в користуванні слухові апарати  наявні в усіх стилях (від внутрішньовушних до завушних) для компенсації порушень слуху від легкого до важкого та глибокого ступенів. 

 

Слухові апарати Oticon Siya

 

Ще одна з новинок Oticon – це перша в світі технологія слухового фітнесу HearingFitness™! Технологія HearingFitness™ за допомогою мобільного додатку Oticon ON допомагає клієнтам покращити ефективність користування слуховими апаратами Oticon Opn та Oticon Siya в реальних життєвих ситуаціях, тобто технологія HearingFitness працює так само, як додатки для тренувань: збирає реальні дані та надає підказки, що допомагають людям оптимізувати свій слух. Підказки програми HearingFitness базуються на аналізі великих даних, які включають в себе дані про спосіб життя та стан здоров'я, а також аналіз звукового середовища навколо людини. Зазначена розробка – це початок охорони здоров'я, основаної на даних,  яка дозволяє розробити значно більш персоналізований підхід у сфері слухової допомоги, ніж було раніше. (Примітка: Oticon HearingFitness буде розвиватись постійно. Поточну версію та її функціонал можна знайти в App Store або Google Play).

Ще одна розробка від Oticon – це те, про що давно мріяли користувачі слухових апаратів, а саме новий засіб покращення допомоги пацієнтам Oticon RemoteCare. За допомогою RemoteCare користувачі слухових апаратів Oticon Opn та Oticon Siya  можуть отримати максимум слухової допомоги від слухопротезистів – обслуговуватися дистанційно.

Oticon RemoteCare

 

Фахівці Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА вдячні компанії Oticon за надану можливість ознайомитися з новими технологіями та розробками. Ми впевнені, що за допомогою нових слухових рішень Oticon пацієнти Медичного центру АВРОРА зможуть чути ще краще.

Фахівці Медичного центру АВРОРА

На фото: генеральний директор Олександр Радченко, заступник генерального директора Олена Радченко, заступник генерального директора з медичних питань В’ячеслав Федорук.

«Нові слухові апарати Siya (Сія) та нові внутрішньовушні стилі апаратів Opn (Опн) допоможуть нашим численним пацієнтам отримати просторовий слух на 3600 , який до цього був можливий тільки з апаратами Опн завушних стилів» – з великим ентузіазмом відмітив заступник Генерального директора з медичних питань В’ячеслав Федорук.


«Щоб усі ці новинки від Oticon стали доступними дітям і дорослим в Україні, Центр слухової реабілітації АВРОРА зараз проводить їх регуляторну сертифікацію як медичних виробів на відповідність до державного Технічного регламенту» – підтвердила заступник Генерального директора Олена Радченко.


«Вже двадцять сім років ми співпрацюємо з компанією Oticon, яка є визнаним світовим лідером у наукових дослідженнях, розробці слухових апаратів і бінауральних систем.  Нові розробки, з якими нас ознайомив Отікон на цьому семінарі,  знов підтверджують лідерство Отікону у галузі слухової допомоги.  Завдяки нашому співробітництву з Отіконом Медичний центр АВРОРА у своїй практиці застосовує найбільш сучасні слухові рішення для дітей та дорослих» – підсумкував Генеральний директор Олександр Радченко.


© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018. Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок