• Головна >
  • Новини >
  •  Участь в роботі ІІ Конгресу дитячих оториноларингологів України

Участь в роботі ІІ Конгресу дитячих оториноларингологів України

Фахівці Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА® взяли участь у  ІІ Конгресі дитячих оториноларингологів України з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої оториноларингології» (до 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика), який відбувся 12-13 жовтня 2018 року у м. Києві.

Виступ Федорука
Заступник генерального директора з медичних питань Центру слухової реабілітації АВРОРА В’ячеслав Федорук виступив з доповіддю «Сучасний алгоритм слухопротезування дітей з вадами слуху» та  розповів, що у Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА®, відповідно до Програми раннього виявлення та втручання в патологію слуху (EHDI), Програми Універсального аудіологічного скринінгу новонароджених (UNHS) розроблені принципи раннього втручання, які можуть бути рекомендовані в медичній практиці як протокол слухопротезування.

Виступ Богданович
Завідувач відділенням розвитку слухового сприймання та мовлення Тетяна Богданович поділилася досвідом раннього виявлення та результатами абілітації немовлят та дітей раннього віку в Медичному центрі АВРОРА®. Було наголошено, що раннє виявлення та забезпечення ранньої слухової стимуляції мозку шляхом слухопротезування та організація раннього психолого-педагогічного супровіду мають вирішальне значення для забезпечення ефективного розвитку, навчання та соціалізації дітей з порушенням слуху. Втручання на ранніх стадіях розвитку оптимізує процес формування мовлення та створить підґрунтя для академічної успішності дітей з порушенням слуху.  Тетяна Богданович  розповіла, що у Медичному центрі АВРОРА® реалізовані сучасні підходи до надання слухової допомоги немовлятам та дітям раннього віку:
1. Налагоджено процедури скринінгу слуху та діагностики порушення слуху у немовлят у відповідності до світових стандартів.
2. Дотримання алгоритму сучасного дитячого слухопротезування.
3. Для оптимізації та систематизації надання послуг з ранньої слухової допомоги складається індивідуальна програма комплексної слухової реабілітації, що поєднує дії фахівців міждисциплінарної команди, в т.ч. психолого-педагогічного та соціального напрямку.
4. Запроваджено сімейно-центрований підхід, де батьки – члени команди слухової допомоги та забезпечується інформаційно-психологічна підтримка батьків.
5. Використання сучасних дитячих слухових апаратів Oticon та систем кохлераної імплантації Oticon Medical
6. Для допомоги дітям з важким та глибоким порушенням слуху діє програма відбору кандидатів на кохлеарну імплантацію, програми доопераційної та післяопераційної реабілітації.
Комплексні дії міждисциплінарної команди фахівців Медичного центру АВРОРА®  в програмі ранньої слухової допомоги дають змогу мінімізувати вплив втрати слуху на загальний та мовленнєвий розвиток дитини. Практика Медичного центру АВРОРА® підтверджує, що розвиток навичок дітей, включених в програму ранньої реабілітації комплексної слухової допомоги, підтверджує ефективність раннього втручання, що випливає у досягненні рівня розвитку мовлення чуючи однолітків, готовності опанування загальноосвітньою програмою та ефективній соціалізації.

Фото Голуб на стенді
Директор Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА® Олена Голуб висловила вдячність організаторам Конгресу за запрошення до участі та надану можливість проінформувати членів Асоціації дитячих отоларингологів про новітні досягнення у галузі слухової допомоги дітям різного віку: від новонароджених до підлітків.

Фото спілкування з відвідувачами на стенді
На виставці, яка проходила під час Конгресу, фахівці  Медичного центру АВРОРА® продемонструвати  делегатам Конгресу весь комплекс медичних виробів для слухової допомоги:  діагностичне обладнання Interacoustics,  дитячі слухові апарати Oticon, системи кохлеарної імплантації Oticon Medical та поспілкувалися з професійних питань.

Про аудіологічне обладнання  компанії Interacoustics, яке Центр слухової реабілітації АВРОРА® не лише використовує у своїй медичній практиці, але і постачає його у інші медичні заклади України, навчає його використанню та забезпечує  сервіс, можна дізнатися на  спеціалізованому сайті про медичне обладнання Interacoustics  - www.audiometers.aurora.ua. На зазначеному сайті є детальна інформація про аудіометри, імпедансметри, прилади для реєстрації отоакустичної емісії та слухових викликаних потенціалів (СВП), аналізатори для вимірювань характеристик слухових апаратів, прилади для вимірювання на реальному вусі (REM), вестибулярні стимулятори, відеоністагмографи, відеоотоскопи тощо.
З питань придбання аудіологічного обладнання Interacoustics в Україні  звертайтеся до відділу продажу Центру слухової реабілітації АВРОРА®.

Контакти:
Тел: (044) 501-0351
е-mail: sales@aurora.ua

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018.  Всі права збережені.

Останні новини

Соціальна програма «Почути Україну» для дітей з порушенням слуху

Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху — соціальна програма "Почути Україну" за підтримки БФ "Жовта допомога"
Читати далі
types of hearing aids

Підвищення цін на слухові рішення з 01.08.2022 року

У зв’язку з офіційним підвищенням НБУ курсу долара, відповідно будуть підвищені ціни на імпортовані товари, якими є слухові рішення.
Читати далі
air alert aurora

Правила поведінки в Медичному центрі під час повітряної тривоги

Якщо, перебуваючи в Медичному центрі, ви отримаєте сповіщення про початок повітряної тривоги, вам необхідно якнайшвидше вийти з будівлі та пройти до найближчого укриття - метро «Деміївська».
Читати далі
  • ua