Підвищення цін на слухові рішення з 01.08.2022 року

Шановні клієнти!
Інформуємо вас, що у зв’язку з офіційним підвищенням НБУ  курсу долара, відповідно будуть підвищені ціни на імпортовані товари, якими є слухові рішення.

Ми намагаємося утримувати ціни, але з 01.08.2022 будемо вимушені змінити ціни на слухові апарати та аксесуари в сторону підвищення.
Просимо вас поставитися з розумінням до цієї вимушеної міри.

 

Ви можете записатися до нас на прийом або звернутися за інформаційною підтримкою онлайн:
(SMS, Viber): (050) 382-41-95
(044) 333-43-10, (098) 120-45-16

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА.

м. Київ, вул. Деміївська, 14

Останні новини

Участь у XXVIII Львівському медичному форумі «ГалМЕД»

21–23 травня 2024 року у Львівському палаці мистецтв відбувся важливий захід у сфері медицини – XXVIII Львівський медичний форум, XXVIII Медична виставка «ГалМЕД» та XIII спеціалізована виставка «Дентал-ЕКСПО». Протягом трьох днів цей захід об'єднав фахівців з різних напрямків медицини, а також представників відомих компаній - виробників медичного і стоматологічного обладнання та інструментів.
Читати далі

Центр слухової реабілітації АВРОРА® – Діамантовий дистриб’ютор Oticon!

Ми раді повідомити, що компанія ТОВ "Центр слухової реабілітації “АВРОРА", офіційний постачальник слухових апаратів Oticon, аксесуарів та комплектуючих до них, отримала високу відзнаку – звання Діамантового дистриб'ютора Oticon! Ця нагорода свідчить про нашу наполегливу працю, високу якість обслуговування та надійність у сфері слухової допомоги.
Читати далі

Участь у конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології».

Співробітники Центру слухової реабілітації АВРОРА взяли участь в роботі конференції для оториноларингологів, сурдологів України «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології» з нагоди Міжнародного дня слуху, яка проходила 14 березня 2024 року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.
Читати далі
  • uk
  • ru