• Головна >
 • Новини >
 • Oticon Companion - новий застосунок для керування слуховими апаратами Oticon

Oticon Companion - новий застосунок для керування слуховими апаратами Oticon

До уваги користувачів слухових апаратів Oticon.

З метою надання більшої зручності, компанія Oticon розробила новий універсальний мобільний застосунок Oticon Companion (Отікон Компаньон). В цьому застосунку об’єднано функції двох попередніх застосунків - Oticon ON та Oticon RemoteCare.

застосунок Oticon Companion

Застосунок Oticon ON дозволяє користувачу керувати своїми слуховими апаратами зі смартфона – змінювати програми, перемикати гучність, відстежувати стан заряду батарейок (акумуляторів), знайти свої слухові рішення, якщо десь загубили тощо.
А за допомогою Oticon RemoteCare спеціалісти слухової допомоги віддалено, перебуваючи на зв'язку з користувачем, робили дистанційне програмування слухових апаратів.

Тепер всі ці функції об’єднано в одному застосунку - Oticon Companion

Переваги повсякденного використання

 • Змінюйте зі смартфона програми та рівень гучності в слухових апаратах;
 • Зменшуйте чутність фонового шуму для покращення розбірливості мовлення співрозмовника, використовуючи функцію SpeechBooster;
 • Знаходьте загублені слухові апарати;
 • Отримуйте віддалену підтримку спеціаліста слухової допомоги;
 • Керуйте бездротовими аксесуарами - ТВ-адаптером, EduMic та ConnectClip тощо.
керування слуховими апаратами

З якими слуховими апаратами сумісний Oticon Companion Новий застосунок (для iOS та Android) сумісний зі слуховими апаратами на платформах Polaris™, Velox S™ та Velox™.

дистанційне налаштування слухових апаратів

Звертаємо увагу:

 • Oticon ON поки що залишається доступним для користувачів, але надалі він більше не буде оновлюватися.
 • Підтримка застосунку RemoteCare припинена з 13 лютого 2023 року.
 • При спробі відкрити Remote Care, на екрані з’явиться повідомлення «Перейдіть на новий мобільний застосунок Oticon Companion».
 • Всі облікові дані, що використовувалися для входу в RemoteCare, будуть дійсними й для нового застосунку Oticon Companion.
 • У вас на телефоні можуть бути встановлені два застосунки - ON та Companion. Однак використовувати можна лише один з них.
встановіть застосунок Oticon Companion

Де завантажити Oticon Companion та які умови його використання:

Якщо плануєте керувати слуховими апаратами зі смартфона та проходити сесії дистанційних програмувань, будь ласка, встановіть застосунок Oticon Companion.

Він безплатний, і його можна завантажити:
- для iOS – в App Store,
- для Android – в Google Play.

Щоб застосунок працював коректно, на пристроях iPhone® або iPad® потрібна бути встановлена операційна система iOS 15.0 або новіша версія. Для пристроїв на Android™ все залишається без змін – потрібна операційна система Android 8.0 (Oreo) або новіша.

 

Останні новини

Участь у XXVIII Львівському медичному форумі «ГалМЕД»

21–23 травня 2024 року у Львівському палаці мистецтв відбувся важливий захід у сфері медицини – XXVIII Львівський медичний форум, XXVIII Медична виставка «ГалМЕД» та XIII спеціалізована виставка «Дентал-ЕКСПО». Протягом трьох днів цей захід об'єднав фахівців з різних напрямків медицини, а також представників відомих компаній - виробників медичного і стоматологічного обладнання та інструментів.
Читати далі

Центр слухової реабілітації АВРОРА® – Діамантовий дистриб’ютор Oticon!

Ми раді повідомити, що компанія ТОВ "Центр слухової реабілітації “АВРОРА", офіційний постачальник слухових апаратів Oticon, аксесуарів та комплектуючих до них, отримала високу відзнаку – звання Діамантового дистриб'ютора Oticon! Ця нагорода свідчить про нашу наполегливу працю, високу якість обслуговування та надійність у сфері слухової допомоги.
Читати далі

Участь у конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології».

Співробітники Центру слухової реабілітації АВРОРА взяли участь в роботі конференції для оториноларингологів, сурдологів України «Сучасні методи діагностики та лікування в аудіології» з нагоди Міжнародного дня слуху, яка проходила 14 березня 2024 року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.
Читати далі
 • uk
 • ru