• Головна >
  • Новини >
  •  Центр слухової реабілітації АВРОРА – Вибір споживача 2018 року!

Центр слухової реабілітації АВРОРА – Вибір споживача 2018 року!

За відмінну якість послуг, що користується високим попитом серед споживачів, які підтверджені реєстром кращих постачальників товарів та послуг,  ЦСР АВРОРА відзначений нагородою Національної програми «Вибір споживача 2018».

Центр слухової реабілітації АВРОРА увійшов в перелік значущих і пріоритетних компаній галузі за  КВЕД 86.22 «Спеціалізована медична практика» та визнаний якісним постачальником товарів і послуг в регіоні (м. Київ).

Олександр Радченко, генеральний директор Центру слухової реабілітації висловив вдячність за високе визнання діяльності кампанії та поділився підсумками роботи Центру за 2018 рік.

«Протягом 2018 року Медичний центр АВРОРА® надав допомогу світового рівня більше 3,5 тисячам пацієнтів. Наймолодшому з них було всього 2 тижні, а найстаршому – 97 років . Багаторічна практика підтверджує, що пацієнти Центру АВРОРА не тільки отримують здатність повноцінного спілкування, але й мають високі досягнення у житті – отримують повну середню та вищу освіту, а потім високооплачувану роботу на високих посадах, створюють та розвивають компанії, успішно займаються музикою і спортом.

Як і в інших розвинутих країнах, Медичний центр АВРОРА надає допомогу за загальноприйнятим принципом 1-3-6, тобто здійснює слуховий скринінг дітям віком до 1 місяця, діагностику до 3 місяців, і оптимальне слухопротезування до 6 місяців.
Як відомо, слухопротезування слуховими апаратами або системами кохлеарної імплантації є тільки початком слухової реабілітації, тому у нашому Медичному центрі розширилося реабілітаційне відділення. У якому досвідчені сурдопедагоги проводять консультації дітей і батьків, заняття з розвитку слухового сприймання, мовлення і мови, та, що дуже важливо, готують дітей до загальної освіти.

Новина Аврора компанія року-min

Усі медичні вироби, які постачає Центр АВРОРА® – слухові апарати, системи кохлеарної імплантації, діагностичні прилади – сертифіковані на відповідність державним Технічним регламентам та дозволені для клінічного використання в Україні. При цьому  ми приділяємо величезну увагу якості, для забезпечення якої ми постійно вивчаємо рівень задоволеності пацієнтів, користувачів виробів.

Ми дуже вдячні нашим пацієнтам та партнерам за високе визнання та оцінку. Ми продовжуємо наполегливо працювати на користь наших пацієнтів, і на 2019 рік у нас вже сформовані великі плани, щоб ще більше дітей і дорослих отримали ще кращу допомогу та мали повноцінне життя з тим слухом, який вони мають».

Радченко Олександр, генеральний директор Центру слухової реабілітації АВРОРА.

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА, 2019. Всі права збережені.

Останні новини

Oticon Companion – новий застосунок для керування слуховими апаратами Oticon

Якщо плануєте керувати слуховими апаратами зі смартфона та проходити сесії дистанційних програмувань, будь ласка, встановіть застосунок Oticon Companion
Читати далі
Онлайн консультація сурдолога

Дистанційне програмування слухових апаратів Oticon

На сьогодні можливість краще чути та здатність спілкуватися телефоном або відеозв’язком, дуже важливі для наших пацієнтів, тому у Медичному центрі АВРОРА® введено послугу з онлайн програмування слухових апаратів.
Читати далі

Соціальна програма «Почути Україну» для дітей з порушенням слуху

Безкоштовна діагностика слуху для дітей з порушенням слуху — соціальна програма "Почути Україну" за підтримки БФ "Жовта допомога"
Читати далі
  • ua