Сербін

Сербін Олена Михайлівна

Медичний директор, лікар-сурдолог,
отоларинголог, отоларинголог дитячий

Освіта

2002 р. - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, з відзнакою.
2003 р. - інтернатура по дитячій отоларингології, Національний медичний університет післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (НМАПО)
2005 р. - спеціалізація «Отоларингологія», Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
2007 р. - спеціалізація «Сурдологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

Міжнародні тренінги з діагностики слуху та слухової реабілітації (Данія, Німеччина, Литва, Греція)

Семінари з педіатричної аудіологіі (Данія)

Систематично проходить курси підвищення кваліфікації за спеціальністю відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України.

Пріоритетні напрямки роботи

Надає медичну слухову допомогу дітям та дорослим з порушенням слуху будь-якого віку.

  • Сенсоневральна приглухуватість, глухота, отосклероз, тінітус, ексудативний отит, пресбіакузис, хвороба Мен’єра та інша патологія.

Володіє методиками об’єктивного обстеження слуху та вуха у дітей та дорослих:

  •  комп’ютерна аудіометрія методом реєстрації КСВП (слухових викликаних потенціалів);
  • електрокохлеографія в т.ч. для диференціальної діагностики запаморочення, для діагностики хвороби Мен’єра;
  • скринінг слуху;
  • відеоотоскопія;
  • діагностика стану середнього вуха (тимпанометрія, імпедансна аудіометрія, тестування прохідності слухової труби);
  • реєстрація отоакустичної емісії (ОАЕ).

Виконує підбір, комп’ютерне програмування слухових апаратів, кохлеарних імплантів, верифікацію налаштувань слухових апаратів, оцінку слухового розвитку дітей, обстеження слуху у недієздатних дорослих, зняття зліпків для виготовлення індивідуальних шумо-, водозахисних вкладок. Добір додаткових слухових пристроїв.


Проблемами порушення слуху займається не випадково. Вважає, що слух - це дуже важливий аспект життя. Це можливість чути та розмовляти, навчатися, розуміти маму і кохану людину, це можливість самореалізації та добробуту. Це спів пташок. Це можливість спілкуватися з рідними чи колегами.


Бере участь у міжнародних та регіональних семінарах, конференціях з питань слухової допомоги.
Учасник Асоціації отіатрів, отонейрохірургів і отоневрологів України, Асоціації отоларингологів України Асоціації дитячих отоларингологів України.

Відгуки про лікаря

Аліна Кучерявенко

Мені зараз 20 років. У 2 роки я втратила обидві слухи. Нашій сім'ї порекомендували звернутися за допомогою в центр слухової реабілітації Аврора. І ми про це не шкодуємо, що саме ми звернулися сюди. Бо цей медичний центр дав мені друге життя. У цьому центрі мені купили слухові апарати. Тут навчали мене говорити як користуватися апаратами. Ось уже 18 років я кожний рік приїжджаю у Центр Аврори. Мій лікар - це людина від Бога. Це - Олена Михайлівна Сербін. Коли ідеш до лікаря якось на душі тривожно, але коли починаєш говорити з Оленою Михайлівною то наче у тебе починається друге життя. Вона завжди привітна, завжди запитає про здоров'я, про успіхи, про проблеми. І не має такого щоб вона не вирішила якоїсь проблеми. Я завжди буду їй вдячна за її підтримку і допомогу. Взагалі хочу всьому персоналу центр Аврори побажати бути завжди такими як вони є: добрими, привітними та завжди подавати руку допомогу хто цього потребує. Здоров'я Вам і Вашим сім'ям.

Olha Tretiak

Обслуговуюсь в Аврорi з 2010 року. Це мiй третiй центр. Можу з упевненiстю констатувати - Клініка європейського рівня. Комфорт і позитивне ставлення починаючи від запису на прийом до отримання повного комплексу, кваліфікованих послуг фахівців, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Обов’язкові
повідомлення про новинки в області протезування фірми Oticon.
Особлива подяка Оленi Михайлівнi - майстру своєї справи та чуйнiй i уважнiй до кожної дрiбницi людинi.
Крім того, також хочеться відзначити професiоналiзм інженерів з виготовлення вушних вкладишів. На сьогоднішній день - це кращі в цій галузі спецiалiсти (у мене є великий досвід по виготовленню вкладишів з урахуванням проблемного слухового проходу). Рекомендую Аврору для досягнення максимального комфорту та адаптацii в суспiльствi.

Юлия Сызанова

"Аврора" - замечательный центр с высококвалифицированными специалистами. Наша семья очень благодарна: глав. врачу Елене Михайловне, сурдопедагогу Наталье Михайловне и всем-всем за помощь и поддержку, как профессионалов своего дела и просто хороших людей.

Alina Konovalova

Безмерно уважаю и бесконечно доверяю главному врачу Авроры Елене Михайловне Сербин (Хоменко). Неоднократно оказывала высокопрофессиональную помощь мне, моим родным и знакомым. Врач с большой буквы. Однажды поставила сложный диагноз совсем не своей специализации, после нескольких других врачей, которые ошиблись. Этот человек мог остаться инвалидом, а Елена Михайловна помогла ему полностью вылечиться своевременно установленным диагнозом. Спасибо центру Аврора и Елене Михайловне за высокий уровень медицинской помощи.

Лида Цебенко

Добрый день. У меня, как у мамы ребёнка, сегодня именно такой день. Пришли в клинику «Аврора» с ребёнком 1год и 2 месяца, с диагнозом 2-3 степень тугоухости. Этот диагноз нам поставили в другой клинике города Киева. Бессонная неделя, потраченные нервы и страх за дальнейшую жизнь сына. В клинике «Аврора» проведены повторно обследования: отоаккустическая эмиссия, тимпанограмма и КСВП. Результат превзошёл все мои ожидания и молитвы. Ребёнок полностью здоров!!!!! Благодарю за высокий профессионализм сотрудников клиники «Аврора» , в частности Сербин Елену Михайловну!!!!!!! Спасибо Вам за вашу работу)

 

Оксана

Мой трехмесячный ребенок никак не реагировал на звуки. Это насторожило и заставило обратиться к доктору Елене Михайловне. Как выяснилось, вовремя. Продиагностировав малышку, врач порекомендовал пройти курс слуховой реабилитации. Улучшения уже есть. Спасибо врачу за помощь.

 

Наташа Ширмук

Не можу не поділитись своєю радістю... Нещодавно придбали нові слухові апарати для сина (це вже четверті) і я вже починаю помічати нові досягнення: я можу пересуватись по квартирі в невеликому радіусі і спілкуватися з сином, не повертаючись до нього обличчям. Я задоволена, що саме ваш центр ми обрали для свого сина. Я дуже вдячна всім хто з нами працював всі ці роки, а особливо Сербін Олені Михайлівні та Козак Наталії Михайлівні. Саме завдяки вашому професіоналізму ми досягли тих результатів, які маємо на сьогоднішній день!

Фахівці цього напрямку

Остапенко

Остапенко Михайло Васильович


Заступник медичного директора
лікар-отоларинголог
Досвід роботи понад 33 роки
Щекатурина

Щекатуріна Оксана Миколаївна


лікар-сурдолог,
отоларинголог
Досвід роботи понад 20 років
Лікар-сурдолог, отоларинголог дитячий

Коробка Анастасія Андріївна


лікар-сурдолог,
отоларинголог
Досвід роботи понад 3 років

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

  • uk
  • ru