Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Перше підключення мовного процесора системи кохлеарної імплантації Oticon


Liza Bidna Oticon Medical

Як це буває - почути перший звук вушком, яке раніше нічого не чуло?

Питання в очах ... Прислухання ... Сумнів ... Переляк, що звуку нема... Концентрація… Знову чую!

Ось так відбувався перший візит нашої пацієнтки після операції зі встановлення другого кохлеарного імплантата Oticon. Трирічна дівчинка, Ліза Бідна - ще один вагомий аргумент на користь ефективності білатеральної кохлеарної імплантації.

Що залишилося за кадром:

Операція відбулася 26 травня. Пройшла успішно та швидко завдяки тому, що під імплантат Oticon не потрібно робити заглиблення у кістці. Це значно скорочує час впливу наркозу на дитину.

Перше підключення мовного процесора проведено на ранньому етапі - вже через два тижні після операції.

Шов маленький, ранка добре загоюється, тому що розмір імплантату Oticon Medical на сьогодні найменший.

На жаль, у період між операцією та підключенням мовного процесора у дівчинки стався удар головою, що буває у дуже активних дітей. Але імплантат не змістився та безперешкодно працює, завдяки надійному кріпленню та міцній конструкції.

Підключення пройшло успішно, всі електроди відповіли та працюють в заданому режимі. Взаємодія мовного процесора з вживленим імплантантом активована.

В майбутньому у Лізи та її мами ще непростий процес звикання до другого імплантату, заняття з розвитку слухового сприймання та мовлення, підналаштування процесора для максимального слухового комфорту.

Але ж як класно, що це все буде! Малеча буде рости та розвиватися, буде вільно спілкуватися, обов'язково піде в школу, потім навчиться писати та читати, зможе займатися спортом, танцями та буде така, яка вона є зараз – весела, швидка та моторна дівчинка.

 

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}