сурдопедагог Медичного центру Аврора

Козак Наталія Михайлівна

сурдопедагог

Освіта

Київський державний педагогічний інститут ім. Горького (дефектологія)

Практична діяльність

Загальноосвітня школа-інтернат для дітей з порушеннями слуху (м. Київ);
Центр слухової реабілітації «АВРОРА» (м. Київ)

Стаж роботи

Загальний стаж педагогічної роботи (навчання дітей з порушеннями слуху) – 39 років, 21 років у Медичному Центрі слухової реабілітації «АВРОРА».

Вчитель вищої категорії.

Пріоритетні напрямки роботи
  • заняття з дітьми, які користуються слуховими апаратами чи мовними процесорами, різних вікових категорій з розвитку слухового сприймання, формування і розвитку мовлення;
  • підготовка дітей до проведення умовно-рефлекторної та ігрової аудіометрій;
  • визначення ефективності слухопротезування

Автор численних методичних розробок і посібників для роботи з дітьми з порушенням слуху, серій занять по формуванню вимови, розвитку мовних навичок, словникового запасу, раннього читання.

Авторські методики, засновані на науково обґрунтованому акустико-лінгвістичному підході до розвитку слухового сприйняття дітей з порушенням слуху, дозволяють таким дітям надалі успішно навчатися в загальноосвітніх школах. Акустико-лінгвістичний підхід у навчанні дітей з порушенням слуху передбачає створення оптимальних умов для слухання за допомогою слухових апаратів або кохлеарних імплантів і проходження в навчанні природного шляху розвитку слуху та мовлення: звук-слово-речення.

Автор методичних рекомендацій по формуванню мовлення за допомогою комп'ютерного тренажера «Видима Мова». Співавтор розробки тренажера «Світ Звуків», який значно прискорює розвиток слухового сприймання дітей з порушенням слуху.

Відгуки про фахівця

Юлія Сизанова

"Аврора" - замечательный центр с высококвалифицированными специалистами. Наша семья очень благодарна: глав. врачу Елене Михайловне, сурдопедагогу Наталье Михайловне и всем-всем за помощь и поддержку, как профессионалов своего дела и просто хороших людей.

Юлія Кривенко

Моя малышка тоже занималась так Наталья Михайловна просто чудо!!!

Леся Базир

Обслуговуємося в Центрі слухової реабілітації "Аврора" з 2010 року. Можу з впевненістю сказати, що дуже рада, що довірила слухопротезування та навчання своєї дитини Центру "Аврора".
Коли ми з чоловіком дізналися, що наша донечка не чує в повній мірі (їй було 3 роки), це було наче грім серед ясного неба. В інтернеті я почала шукати клініки, в яких можна було перевірити слух дитини (попередньо ми вже перевірили слух в лор інституті, але не вірилося, що це правда) і я натрапила на Центр "Аврора". Діагноз на жаль підтвердився, але професійні лікарі, а також сурдопедагог Козак Наталія Михайлівна підтримали нас та надали професійні консультації.
Ми відразу слухопротезували дитину апаратами Отікон і почали займатися з сурдопедагогом. І це дало свої результати. З власного досвіду можу з впевненістю сказати, що слухові апарати Отікон найкращі, особливо для дітей. По сьогоднішній день дуже вдячна персоналу та курівництву за допомогу та підтримку.
Рекомендую всім! Особливо тим, хто так як і ми вперше зіштовхнулися з проблемами слуху.

Анна Москалик

Саме головне сурдопедагог від Бога, чудова, щира людина.  Дай Бог їй здоров’я та хороших результатів з дітками!

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

  • uk
  • ru