Система кохлеарної імплантації дає можливість людям з важкими порушеннями слуху чути і спілкуватися рідною мовою. Сотні тисяч людей у всьому світі прийняли рішення про кохлеарну імплантацію та змінили своє життя на краще. Вони отримали можливість пізнавати за допомогою слуху і насолоджуватися вербальним спілкуванням з близькими, друзями, колегами.
Ви також можете долучитися до чудової ініціативи та розповісти свою історію успіху на шляху до кращого слуху з Oticon Medical.
Центр слухової реабілітації «АВРОРА» розпочинає проєкт «Я можу!» для дітей-користувачів СКІ Oticon Medical та Neurelec.
Запрошуємо вас взяти участь у проєкті «Я можу!» та долучитися до світової ініціативи з підвищення обізнаності про кохлеарну імплантацію в Україні.
Як взяти участь у проєкті для дітей «Я можу!» з Oticon Medical
Поділіться успіхами та досягненнями своєї дитини – надішліть фото, відео або документальне підтвердження досягнень дитини з СКІ Oticon Medical на електронну адресу МЦ «АВРОРА».
На відео може бути зафільмована ігрова, навчальна, спортивна чи творча діяльність дитини. Оскільки звук має значення, доречно, щоб відео демонструвало слухові чи мовленнєві можливості дитини з КІ.
Фото та відео успіхів Вашої дитини буде розміщено на Fb-сторінках МЦ АВРОРА.
Та по закінченню проєкту кожен учасник отримає цінні призи на згадку про свою активність задля поширення інформації про кохлеарну імплантацію.
Ставайте учасником неймовірного проєкту «Я можу!», присвяченому Міжнародному дню кохлеарної імплантації.
Можливо, відзначаючи День кохлеарної імплантації і розповідаючи про нього іншим, ви зміните чиєсь життя!
Умови участі в проєкті «Я можу!», присвяченому Міжнародному та Українському дню кохлеарної імплантації
- Прийом заявок – з 25.02.21 до 30.04.21. Підбивання підсумків конкурсу - до 15.05.2021
- Можуть брати участь: діти-користувачі кохлеарними системами Oticon Medical та Neurelek;
- Вік учасників - до 18 років (включно);
- Для участі в проєкті необхідно надіслати фото, відео або документальне підтвердження досягнення дитини з КІ. На відео може бути зафільмована ігрова, навчальна, спортивна чи творча діяльність дитини. Особливо важливо, щоб відео демонструвало слухові чи мовленнєві можливості дитини з КІ. Документальним підтвердженням може бути фото малюнку, поробки чи сертифікат (грамота, диплом), що засвідчує досягнення дитини;
- Матеріали конкурсу супроводжуються заповненою анкетою «Історія успіху», яку ви можете заповнити за посиланням _____;
- Матеріали конкурсу надсилаються на електронну адресу Центру реабілітації слуху «Аврора» - clinica@aurora.ua з поміткою «Конкурс»;
- Всі учасники проєкту «Я можу!» наприкінці конкурсу будуть нагороджені цінними призами.