Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Діагностика слуху у немовлят


Компьютерное обследование слуха

Діагностика слуху - найважливіша частина медичної слухової допомоги. Людське вухо має складний пристрій і благополучна робота всіх його відділів є запорукою хорошого слуху.


У ході діагностичного обстеження фахівці проводять спеціальні тести, за результатами яких формується аудиограмма. Від результатів, її своєчасності залежить вибір способів лікування та відновлення слуху.

Об'єктивна комп'ютерна аудіометрія по слуховим викликаним потенціалам.

За допомогою цього методу дослідження можна простежити стан структур слухового аналізатора на всьому його шляху, починаючи від завитка і до слухової кори головного мозку.
Під час дослідження пацієнту надсилаються звукові стимули і одночасно реєструється електроенцефалограма. Спеціальна комп'ютерна обробка записаної електроенцефалограми дозволяє виділити відповіді окремих структур слухового шляху і оцінити їх функцію.

Використовується для об'єктивного визначення порогів слуху переважно у дітей раннього віку та для топічної діагностики (визначення місця ураження) слухового аналізатора.

<img alt="\\\\\\\\&quot;Компьютерная" диагностика="" детского="" слуха="" в="" Центре="" АВРОРА\\\\\\\\"="" data-cke-saved-src="\\\\\\\\" src="\\\\\\\\&quot;/modules/pages/upload/images/aurora%20259-900.jpg\\\\\\\\&quot;" style="\\\\\\\\&quot;width:" 600px;="" height:="" 400px;="" margin:="" 1px="" 15px;\\\\\\\\"="" title="\\\\\\\\&quot;Диагностика" по="" слуховым="" вызванным="" потенциалам\\\\\\\\"="">

 

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}