Oticon EduMic - бездротовий виносний мікрофон для активного життя

Виносний мікрофон Oticon EduMic (Едумік) – аксесуар для допомоги людям з порушенням слуху у складних акустичних умовах, що працює як єдине ціле зі слуховими апаратами Oticon Opn™, Oticon Opn S™, Oticon Xceed, Oticon Opn Play™, Oticon Xceed Play, Oticon Siya.

Акустичне середовище, в якому людині необхідно чути мовлення та засвоювати інформацію, зрідка буває тихим та комфортним для слухового сприймання. Зазвичай у ньому присутні завади, які перешкоджають людині слухати:

  • відстань -  за рахунок великої відстані до мовця рівень звуку зменшується, стає недостатнім для розуміння мовлення;
  • шум - навіть на короткій відстані рівень шуму слухачем може сприймається як суттєвий, що потребує значної концентрації  його уваги при слуханні та створює перешкоду для розуміння мовлення.
  • тривала луна (реверберація) - втрачається розбірливість мовлення через багаторазове повторення (відлуння)  мовленнєвих фрагментів.
  • інше мовлення -  слухач отримує звук достатньої гучності для комфортного сприймання, але не може зрозуміти зміст мовленнєвого сигналу,  тому, що існує особлива завада: мовлення багатьох інших людей одночасно,  гучна бесіда іншої людини поруч.

При цьому реальне звукове середовище містить два або більше негативних для слухового сприймання мовлення чинників одночасно. Все створює труднощі для розуміння мовлення людям з типовою нормою слуху. А для людей з порушенням слуху це може критично вплинути на їх здатність розуміти мовлення та засвоювати інформацію, що призводить до відмови сприймати слухову інформацію взагалі.

Деяку проблематику слухового сприймання мовлення досить успішно можна вирішити за рахунок двобічного (бінаурального) слухопротезування сучасними слуховими апаратами на платформах Velox та Velox S: Opn, Opn S, Xceed, Siya.

Обробка звуку, який потрапляє на мікрофони слухових апаратів (крім його перетворення відповідно до індивідуальних порогів слуху) є засобом збільшення співвідношення «сигнал/шум». Наближення до мовця збільшує це співвідношення природним шляхом завдяки збільшенню рівня сигналу. Тому краще  ліквідувати причину недостатньої величини співвідношення «сигнал/шум» – наблизитися до джерела мовлення, а ніж боротися з наслідками.

Саме тому ми всі, і особи з нормою слуху, і особи з втратою слуху, намагаємося наблизитися до мовця, якщо чуємо недостатньо розбірливо. Скорочення відстані універсальний і найбільш ефективний метод поліпшення слухової ситуації, але його не завжди можна застосувати з організаційних, фізичних, етичних причин. Тому, замість наближення слухача до мовця ми застосовуємо пристрій, який сприймає звук (виносний мікрофон) у найближчий  до мовця точці простору  з усіх можливих. При цьому канал передачі сигналу в апарати повинен, що найменш, зберегти високе співвідношення сигнал/шум.

загружено
EduMic2

Серед ситуацій, які ускладнюють сприймання мовлення користувачем слухових апаратів найнесприятливішою є «завада – інше мовлення». Для неї притаманно збіг характеристик (спектральних, статистичних) завади з мовними звуками основного джерела,  до якого звернута увага слухача, тому апарати не можуть її  зменшити.

Такими є акустичні середовища  у торговельному центрі, на спортивному майданчику, святковому заході, де завади створюється переважно голосами людей, які надходять до мікрофонів апаратів з різних напрямків, в тому числі, з напрямку мовця. Навіть застосування направлених мікрофонів не повністю розв'язує проблему. Тому єдиним дієвим способом поліпшення сприймання мовлення користувачем слухових апаратів в умовах «завада – інше мовлення» стає використання виносного мікрофона Oticon EduMic.

Багатофункціональний аксесуар до слухових апаратів

EduMic допоможе, коли вам потрібний чистий та чіткий звук: він транслює аудіо запис або голос мовця напряму на ваші слухові апарати.

Зовнішній мікрофон – транслює голос мовця напряму на ваші слухові апарати.

Приймач з індукційною котушкою – уловлює аудіосигнали з акустичних петлевих систем, встановлених у публічних місцях, та транслює їх на ваші слухові апарати.

Медіа-стример – транслює звук з вашого комп’ютера, планшета, телевізора та інш. напряму на ваші слухові апарати.

Дуже простий у користуванні

EduMic  має лише одну кнопку, і користуватися ним дуже просто і легко. Потрібно тільки один раз сполучити його зі слуховими апаратами Oticon* за допомогою бездротової технології Bluetooth®; вам не доведеться чіпляти важкий та незручний приймач до слухових апаратів.

EduMic можна причепити до одягу за допомогою кліпси або носити на шнурку; це виглядає дуже елегантно та скромно.

3d3436be-2b51-42aa-9164-b6531d9342c0
EduMic1

Транслюйте голос мовця напряму на ваші слухові апарати – це допоможе подолати вплив шуму та відстані

EduMic – ніби «додаткове вухо», яке знаходиться саме там, де ви хочете щось почути. Цей пристрій ідеальний там, де цікава для вас людина говорить на великій відстані, або її голос змушений пробиватися через шум. EduMic чіпляється на одяг мовця і транслює звук його голосу безпосередньо та з високою якістю на ваші слухові апарати.

EduMic допоможе вам у навчанні, якщо вам складно чути голос педагога з відстані. Тільки натисніть на кнопку – і ви будете краще чути його голос, а урок стане набагато інформативнішим для вас. Так ви зможете зосередитись на тому, що дійсно важливо: навчатися та встигати за класом.

EduMic  також допоможе вам під час зустрічей на роботі й не тільки: він подолає шум, що перешкоджає, отже, ви зможете брати активну участь у спілкуванні.

Під час занять спортом на полі та в залі, EduMic допоможе вам краще чути тренера і таким чином дозволить зосередитись на вправах, які ви виконуєте.

EduMic може транслювати мовлення на декілька слухових апаратів Oticon одночасно – завдяки цьому не тільки ви, але й ваш партнер, друзі та родичі зможуть чути звук виняткової якості.

Пряма бездротова аудіотрансляція – для особливих моментів

Ви зможете чути звук з акустичних петлевих систем, навіть якщо ваші слухові апарати не мають індукційної котушки.

EduMic дозволяє вам під'єднатися до акустичних петлевих систем, розміщених у публічних місцях – театрах, церквах, музеях, лекторіях та концертних залах – навіть якщо ваші слухові апарати не оснащені індукційною котушкою.

EduMic містить вбудовану індукційну котушку, завдяки чому ви можете під'єднатися до акустичних петлевих систем всюди, де бачите знак цієї системи. Таким чином ви зможете насолоджуватися красою чудового звуку навіть у шумних публічних приміщеннях.

EduMic сумісний також з іншими системами зовнішніх мікрофонів, до яких підключається через стандартний євро-роз’єм.

Прослуховуйте аудіо у високій якості безпосередньо з ваших пристроїв

EduMic можна під'єднати до аудіопристроїв за допомогою стандартного штекера 3,5 мм та прослуховувати аудіо з комп’ютера, планшета, телевізора, плеєра та інш.

Підключений EduMic транслюватиме звук з аудіопристрою безпосередньо на ваші слухові апарати.

Регулюйте звук через мобільний додаток

Мобільний додаток Oticon ON дозволяє регулювати гучність звуку, що транслюється на ваші слухові апарати через EduMic, за допомогою смартфона.

Будьте завжди активними разом з EduMic!

EduMic3
  • uk
  • ru