Навіщо лікувати втрату слуху

Наш слух - це ключ до активної участі в навколишньому житті, й залишена без уваги втрата слуху робить величезний вплив на наш світ.

 

Коли відбувається втрата слуху, реакція може бути різною. Життя з втратою слуху може часто призводити до соціальної ізоляції, ми втомлюємося просто від невдалих спроб жити так, як ми жили раніше.

Часом втрата слуху впливає на нас як розумово, так і фізично, і якщо ми ізолюємося, то відмовляємося від звичної діяльності та перестаємо спілкуватися з нашими друзями й сім'єю, починаємо відчувати самотність і відчуженість.

Коли Ви усвідомлюєте свою ситуацію, важливо розірвати цей нескінченне коло й зайнятися проблемою по-справжньому.

Чим раніше Ви подолаєте Ваші проблеми зі слухом, тим більше шансів зберегти більшість з розпізнаваних "звукових картинок", які наш мозок запам'ятовує і зберігає з самого народження, і які допомагають нам швидко оцінити будь-яку ситуацію навколо нас.

 

Звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою до Медичного центру АВРОРА!

Последние статьи

disassembled hearing aid, how the hearing aid looks inside

Сколько стоят слуховые аппараты?

Один из часто задаваемых вопросов «сколько стоят слуховые аппараты?», увы, не имеет единого ответа. В этом материале мы попытаемся объяснить, почему цены на слуховые аппараты так существенно разнятся.
Читать далее
boy with a sword

Чем детские слуховые аппараты отличаются от взрослых

Существует предположение, что детские слуховые аппараты ничем не отличаются от взрослых, но детские слуховые аппараты имеют существенные особенности!
Читать далее

Усилители слуха или слуховые аппараты – в чем разница

Иногда люди, которые узнают о стоимости качественных слуховых аппаратов, удивляются, и говорят, что видели рекламу усилителей слуха за 500 грн. Считают - зачем переплачивать?
Читать далее
  • ua
  • ru