Навіщо лікувати втрату слуху

Наш слух - це ключ до активної участі в навколишньому житті, й залишена без уваги втрата слуху робить величезний вплив на наш світ.

 

Коли відбувається втрата слуху, реакція може бути різною. Життя з втратою слуху може часто призводити до соціальної ізоляції, ми втомлюємося просто від невдалих спроб жити так, як ми жили раніше.

Часом втрата слуху впливає на нас як розумово, так і фізично, і якщо ми ізолюємося, то відмовляємося від звичної діяльності та перестаємо спілкуватися з нашими друзями й сім'єю, починаємо відчувати самотність і відчуженість.

Коли Ви усвідомлюєте свою ситуацію, важливо розірвати цей нескінченне коло й зайнятися проблемою по-справжньому.

Чим раніше Ви подолаєте Ваші проблеми зі слухом, тим більше шансів зберегти більшість з розпізнаваних "звукових картинок", які наш мозок запам'ятовує і зберігає з самого народження, і які допомагають нам швидко оцінити будь-яку ситуацію навколо нас.

 

Звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою до Медичного центру АВРОРА!

Последние статьи

grandfather, grandson

Как убедить близкого человека носить слуховые аппараты

Отец отказывается ходить в гости, ибо не слышит разговоров за столом? Мама включает телевизор так громко, что его невозможно перекричать?
Читать далее
Children with hearing impairment play football

Каким спортом могут заниматься дети с нарушением слуха

Спорт - это прекрасно! Все дети любят активные игры и спорт, и дети с нарушением слуха - не исключение. Однако их родители иногда сомневаются - не существует ли риска во время игры или выполнения физических упражнений получить травму?
Читать далее
old man buys a hearing aid

Как купить слуховой аппарат для пожилого человека

Возрастная потеря слуха (пресбиакузис) - самая распространенная причина нарушений слуха, с которым сегодня сталкивается каждый третий человек после 65 лет, и каждый второй - после 75-ти.
Читать далее
  • ua
  • ru