Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Допомога при акустичних травмах


слухова допомога пацієнтам

Як подолати втрату слуху, що викликана впливом ударної звукової хвилі від пострілів та вибухів

 

Бойові дії в Україні призвели до появи великої кількості людей з втратами слуху, викликаними впливом ударної звукової хвилі – акустичними травмами. Зазвичай такі втрати слуху дуже складно вилікувати медикаментозними засобами. У випадку, якщо медикаментозне лікування  не допомогло відновленню слуху, найбільш ефективним є слухопротезування високотехнологічними слуховими апаратами Отікон (Данія).

Рішення для слуху від Отікон відновлюють здатність вільного спілкування з оточенням, що є запорукою досягнення успіху в професійній діяльності й особистому житті. Мініатюрні за розмірами та різноманітні за кольором слухові апарати Отікон відповідають естетичним вимогам найвибагливіших користувачів.  

Медичний центр АВРОРАтм має досвід надання ефективної слухової допомоги як пацієнтам, які втратили слух внаслідок вибухів на відкритому просторі (наприклад під час  виконання миротворчої місії українськими військовими в Іраку з 2003 р. по 2005 р.), так і тим, хто отримав контузію в наслідок пострілів та вибухів у закритих приміщеннях.

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}