Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Дорослим

Консультація лікаря для дорослих

Консультація лікаря (отоларинголога-аудіолога-сурдолога) передбачає первинний огляд пацієнта, отримання інформації про проблеми слуху. Консультація включає первинний ЛОР-огляд, збір та аналіз скарг пацієнта, призначення необхідних аудіологічних обстежень і подальші дії за їх результатами.

Детальніше

Діагностика слуху

Медичний центр АВРОРА виконує весь спектр досліджень слуху для точного визначення стану слухової функції. Дослідження проводяться за допомогою сучасного аудіологічного устаткування данської фірми Interacoustics.

Детальніше

Слухопротезування слуховими апаратами

<p<span style="\&quot;font-size:" 16px;\"="">Слухопротезування є наступним етапом після діагностики слуху та виявлення ступеня його зниження.   Центр слухової реабілітації «Аврора» надає увесь спектр послуг зі слухопротезування за допомогою найсучасніших слухових апаратів Oticon.

Детальніше

Перевірка настройки слухових апаратів

      <p span="" style="" font-size:"="">Сучасні слухові апарати налаштовуються індивідуально для конкретного користувача за допомогою спеціальних комп’ютерних програм. Для перевірки правильності налаштувань слухових апаратів у Медичному центрі АВРОРА використовується спеціальне обладнання від компанії Interacoustics - система Affinity...

Детальніше

Консультація сурдопедагога

<span style="&quot;font-size:" 13px;"="">Сурдопедагог консультує дітей та дорослих з порушенням слуху з питань, пов’язаних зі слухомовною реабілітацією порушень слуху, розвитком слухових навичок за допомогою слухових апаратів, використанням допоміжних засобів звукопідсилення.

Детальніше

Допомога при акустичних травмах

Бойові дії в Україні призвели до появи великої кількості людей з втратами слуху, викликаними впливом ударної звукової хвилі – акустичними травмами. Зазвичай такі втрати слуху дуже складно вилікувати медикаментозними засобами. У випадку, якщо медикаментозне лікування  не допомогло відновленню слуху, найбільш ефективним є слухопротезування...

Детальніше
Вгору

{#Заказать обратный звонок#}