Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

RIA2


Oticon Ria2 - сімейство високотехнологічних слухових апаратів стандартного класу на платформі Inium Sense. Вони забезпечують чудову якість звуку і задовольняють потреби більшості людей з вадами слуху пацієнтів.

Технологія Oticon BrainHearing ™ в слухових апаратах сімейства Ria2.

Вуха сприймають звуки і передають інформацію про них в слухові центри головного мозку. Люди чують не вухами, а мозком. Технологія Oticon BrainHearing ™ допомагає мозку краще розпізнавати звуки, полегшує їх сприйняття, зменшує стомлюваність при слуханні.

Концепція BrainHearing ™ реалізована в слухових апаратах сімейства Ria2 за допомогою передових функцій:

Адаптивна Спрямованість Free Focus допомагає виділяти пріоритетний звук (мова) з в шумового фону. Це дозволяє мозку легше концентруватися на сприйнятті мови і зменшує маскує вплив шуму. Адаптивна Спрямованість вибирає настройки мікрофонів слухового апарату з трьох режимів спрямованості:

- режим оптимізованої об'ємної спрямованості для тихого фонового шуму
- розділена спрямованість для шумового фону середньої гучності
- режим точкової спрямованості для гучного шумового фону.

Персоніфікована система настройки YouMatic вперше включена в комплекс функцій слухових апаратів стандартного класу.
Люди по різному сприймають звуки. Слух кожної людини унікальний також, як і його ДНК. Персоніфікована система настройки дозволяє зробити індивідуальне налаштування параметрів слухового апарату для оптимального задоволення потреб, слухових переваг і фізіологічних особливостей воспрітія звуку.
Система настройки YouMatic виробляє вибір персональної настройки з 3 основних і 3 допоміжних персональних профілів слабочуючих пацієнтів. Персональні профілі пропонують різні стратегії настройки слухового апарату для задоволення індивідуальних запитів і фізіологічних особливостей слуху.

Щит Зворотного Зв'язку
Функція Щит Зворотного Зв'язку - Inium Sense Feedback Shield надійно запобігає виникненню акустичного зворотного зв'язку, не викликаючи погіршення якості звуку в слухових апаратах. Для попередження та усунення акустичного зворотного зв'язку Щит Зворотного Зв'язку використовує технології фазового інверсії, частотного зсуву і прицільного зниження посилення на частоті акустичного зворотного зв'язку.

Бездротове підключення - Connectivity: ефективна зв'язок Oticon Ria2 з мультимедійними джерелами інформації

Функція Бездротове Підключення в слухових апаратах сімейства Ria2 розширюють можливості повноцінної комунікації завдяки з'єднанню слухових апаратів з мультимедійними джерелами інформації. Бездротове підключення забезпечує високоякісне з'єднання з мобільним, стаціонарним, офісним телефоном, телевізором, комп'ютером, виносним мікрофоном, смартфоном, планшетом, індукційною петлею, FM-системою.

Ria2 - збільшує переваги слухання, максимально використовуючи потенціал бездротового підключення при спілкуванні по телефону, прослуховуванні музики, перегляді телевізора.

Новітні технології слухових апаратів Oticon Ria2 для лікування суб'єктивного вушного шуму

Для багатьох пацієнтів слухопротезування є ефективним способом справлятися з негативним впливом суб'єктивного вушного шуму.

Oticon Ria2 Pro Ti - це спеціальна модифікація слухового апарату, що поєднує посилення звуків з функцією Tinnitus SoundSupportтм для звукової терапії і контролю суб'єктивного вушного шуму. Tinnitus SoundSupportтм дозволяє індивідуально підібрати параметри звукової стимуляції для пом'якшення суб'єктивного вушного шуму. Звукова стимуляція Tinnitus SoundSupportтм надає розслабляючу, відволікаючу вплив на центральну нервову систему і маскує вплив на вушний шум. В результаті звуковий стимуляції можливе зниження інтенсивності вушного шуму, зниження рівня стресу.

Слухання зі слуховими апаратами сімейства Oticon Ria2: чудову якість звуку
Слухові апарати сімейства Oticon Ria2 встановлюють новий рівень якості обробки сигналів слуховими апаратами стандартного класу, забезпечують чудову якість звуку.

Завдяки наявності бінауральної синхронізації слухові апарати Ria2 при бінауральному слухопротезування підтримують природне співвідношення і натуральну контрастність звуків, асиметрію звукового середовища у правого і лівого вуха. Бінауральна синхронізація в поєднанні з Адаптивної Спрямованістю Free Focus зменшують вплив навколишнього шуму, полегшують слухання, сприяють кращому розумінню мови.

Гнучка система настройки слухового апарату YouMatic забезпечує бажану комфортність слухання і максимальну розбірливість мови.

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}