Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

GET - базові ф


Слухові апарати Oticon Get – новий рівень високоякісних базових слухових апаратів з розширеним набором універсальних функцій, які забезпечують слуховий комфорт та розбірливість мовлення. Слухові апарати Oticon Get  призначені для найбільшого задоволення слухових потреб широкого кола користувачів з втратами слуху від легкого  до тяжкого та глибокого ступенів.  Oticon Get  відносяться до бюджетної цінової категорії. 

 

Oticon Get – якісне рішення для компенсації порушень слуху

Слухові апарати Get розроблені на цифровій платформi RISE і представлені у всіх стилях  - як стандартними завушними так і  індівідуально виготовленими внутрішньовушними: глибококанальними, канальними, раковинними. 

Створені на процесорній платформі RISE слухові апарати Oticon Get відрізняються від інших  слухових апаратів базового рівня вісокою якістю обробки звуку і наявністю передових функцій.

Діапазон компенсації втрати слуху слуховими апаратами Oticon Get

Акустика відкритого вуха (Open ear acoustics / DFC2) - ця функція забезпечує можливість користуватися завушними слуховимим апаратами з «відкритим» вухом завдяки використанню:

Направленість
Система подавлення шуму застосовує метод оцінки наявності мови у вхідному сигналі для зниження шуму в частот них каналах, які несуть менше мовної інформації.

8 774 <p .="" 4="" 6300="" 90="" itc="" style="" text-align:"="" td="">8 774

У даному Прейскуранті вказано актуальні ціни Медичного центру АВРОРА (Київ), ексклюзивного дистриб’ютора компанії Oticon в Україні.
Вгору

{#Заказать обратный звонок#}