Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

SENSEI SP


Oticon Sensei SP (Super Power) - потужний старт в життя​!

Лінійка слухових апаратів Oticon на платформі Inium Sense c технологією BrainHearingTM поповнилася двома компактними суперпотужними слуховими апаратами формату BTE13 для компенсації великих втрат слуху у дітей - Oticon Sensei SP і Oticon Sensei SP Pro!
Рівень звукового тиску 143 дБ, посилення 82 дБ - найбільші в світі в слухових апаратах з батареєю розміру 13!

Sensei SP створений спеціально для дітей з важким і глибоким зниженням слуху. Його унікальна комбінація функцій задовольняє слухові потреби дітей різного віку, від немовлят до підлітків. Міцний, водо- і пилезахищенності корпуc, c нанопокриттям. Гіпоалергенні матеріали корпусу роблять його високонадійним і безпечним для дітей.

Унікальні характеристики і функції обробки звуків Sensei SP допомагають дитині почути і зрозуміти всі нюанси мови

 

Функція Порятунок Мови Speech Rescue – доступ до високочастотних звуків

 

Забезпечення адекватного посилення високочастотних звуків є одним з найскладніших завдань слухопротезування дітей з глибокою і важкою втратою слуху. Високочастотні мовні звуки володіють меншою енергією в порівнянні з низько- і середньочастотними. У той же час, звичайні надпотужні слухові апарати посилюють високі частоти у меншій мірі.

З метою покращення чутності високих частот, у слухових апаратах Оticon Sensei SP застосована частотна композиція (Frequency Composition ™) – унікальна технологія Oticon. Вона полягає в тому, що високочастотні звуки мови (с, ф, х, ц, ч, ш, щ і ін.), Які дитина не могла б чути, копіюються і вставляються в середньочастотну область, в якій слух дитини збережений краще. Ця технологія зберігає акустичні ознаки високочастотних звуків мови, необхідних для повноцінного слухоречевого розвитку і спілкування. Крім цього, функція Порятунок Мови залишає і підсилює високочастотні звуки мови на їх вихідних частотах. Таке технологічне рішення робить доступною високочастотну мовну інформацію без спотворень звуків низько- і середньочастотного діапазону, зберігає високі частоти в спектрі вихідного сигналу слухового апарату.

 

Переваги функції Порятунок Мови для дітей з важкою і глибокою втратою слуху:

  • Забезпечує слухову систему детальною інформацією про звуки мови
  • Допомагає головному мозку дитини розпізнавати і розуміти мову
  • Сприяє більш чіткому сприйняттю мови і підтримує розвиток правильної вимови.

Поєднання функцій Порятунок мови і Покращений Захист Мови – покращена якість передачі мови

Покращений Захист Мови Speech Guard E ™ підсилює звук одночасно, лінійно і нелінійно. Це забезпечує збалансоване посилення тихих і гучних звуків, неспотворене точне відтворення мови, комфорт і чіткість слухання. Найістотніше, що Покращений Захист Мови забезпечує високоточний звук завдяки збереженню тонкої структури мови, необхідної для підтримки роботи головного мозку з розрізнення звуків. Це особливо важливо для дітей з важкими і глибокими порушеннями слуху – будь-яка інформація про мовні звуки має для них значення.

Унікальне поєднання функцій Порятунок Мови і Покращений Захист Мови особливо корисно при передачі тонких деталей мовного сигналу, необхідних дітям для повноцінного слухомовного розвитку. На початку Порятунок Мови копіює високочастотні приголосні у діапазон більш збереженого слуху. Потім Покращений Захист Мови підсилює мовний звук до необхідного дитині рівня, не вносячи істотних спотворень (Мал. 1.).

Мал. 1. Унікальне поєднання функцій Покращений Захист Мови і Порятунок Мови у слуховому апараті Sensei SP.

  1. Порятунок Мови: високочастотні компоненти копіюються у средньочастотний діапазон.
  2. Захист Мови: слуховий апарат підсилює без спотворень результуючий сигнал, зберігаючи динамічні характеристики мови.

Технологія Oticon Brain Hearing ™ допомагає подолати труднощі слухоремвного розвитку

Для нормального слухомовного розвитку діти потребують отримання через слуховий апарат найповнішої, неспотвореної інформації, що передає всі нюанси мовного сигналу і немовних звуків. ТехнологіяOticon BrainHearing ™ в Sensei SP підтримує розвиток слуху і освоєння мови дітьми із зниженням слуху. Технологія забезпечує перетворення звуків, необхідних дитині на кожному етапі його розвитку. BrainHearing ™ для дітей об’єднує кілька функцій, серед яких особливо важливими є Покращений захист мови і Порятунок мови. Обидві функції підтримують роботу мозку дитини з розрізнення і осмислення звуків, покращення розуміння мови.


Щит зворотного зв’язку Inium Sense feedback shieldSUP – надійність і комфорт

Вперше у надпотужних слухових апаратах Super Power (SP)!​

Inium Sense feedback shieldSP (Ініум Сенс Щит зворотного зв’язку СП) – інтелектуальна система потрійного захисту від виникнення акустичного зворотного зв’язку (свисту). Вона розвиває технологію Щит зворотного зв’язку для сегменту надпотужних слухових апаратів – виявляє і попереджає акустичний зворотний зв’язок ще до його виникнення, не погіршуючи при цьому якість звуку.

Переваги для дітей з важким та глибоким зниженням слуху:​

  • Зведений до мінімуму ризик виникнення акустичного зворотного зв’язку (свисту)
  • Забезпечується стабільне акустичне посилення слухового апарату
  • Забезпечується можливість комфортного використання слухового апарату дитиною протягом дня у будь-яких ігрових, навчальних, побутових ситуаціях
  • Діти можуть спокійно спілкуватися, грати зі своїми друзями і родичами, не боячись дратівливого свисту слухових апаратів, який виникає внаслідок зміни положення вушної вкладки у слуховому каналі від різких рухів дитини.

Щит зворотного зв’язку Inium Sense feedback shieldSP знижує ризик виникнення зворотного зв’язку (свисту) у слухових апаратах до абсолютного мінімуму і підвищує комфортність користування надпотужними слуховими апаратами.


Sensei SP –оптимальний слуховий апарат для бімодального слухопротезування

Бімодальне слухопротезування – це спільне використання слухового апарату і кохлеарного імпланта. При цьому імплантоване вухо стимулюється електричними сигналами, а протезоване – акустичними. Бімодальне протезування показано більшості пацієнтів з кохлеарними імплантами.

Bimodal fitting protocol (Бімодальною протокол) – розроблений експертами-аудіологами для налаштування користувачам кохлеарних імплантів слухового апарату на другому вусі. Оптимізація сприйняття звуку та музики під час електричної (кохлеарний імплант) і акустичної (слуховий апарат) стимуляції.

Переваги бімодального слухопротезування в порівнянні з використанням тільки кохлеарного імпланта:

• Оптимізується сприйняття мовних, побутових та музичних звуків
• Зменшується вплив шуму на сприйняття мови
• Покращується локалізація джерела звуку
• Підвищується якість життя, соціальної активності, здатності до навчання
• Стимулюються обидва вуха. У дітей раннього віку це сприяє розвитку музичних здібностей, мови і підвищує академічну успішність, а також запобігає слуховій депривації слухових провідних шляхів.

Sensei SP є оптимальним слуховим апаратом для бімодального слухопротезування дітей:

• Електроакустичні параметри слухового апарату (максимальний вихідний рівень 143 дБ УЗД та акустичне посилення 82 дБ) дозволяють ефективно компенсувати важке і глибоке зниження слуху
• Передові функції Порятунок мови і Захист Мови у поєднанні з Щитом Зворотного Зв’язку забезпечують високу якість відтворення мови без виникнення свисту
• Спеціальне налаштування Sensei SP для бімодального слухопротезування включене у програму налаштування слухових апаратів Oticon і забезпечує оптимальний звуковий баланс між Sensei SP і кохлеарним імплантом.


Sensei SP – надійність і безпека для дітей будь-якого віку

Висока надійність Sensei SP підтверджена численними випробуваннями і відповідає суворим вимогам міцності і надійності за міжнародним стандартом дитячої безпеки IEC 60601-2-66: 2012.

Розумний Тренер Установки SmartFit™ Trainer –унікальний LED-індикатор на корпусі, який розсіює сумніви батьків щодо правильного розташування індивідуального вушного вкладиша у вусі малюка. Тренер розроблений спеціально для дитячих слухових апаратів і служить для батьків, вихователів і вчителів зворотним зв’язком, який підтверджує правильне положення вушного вкладиша у вусі або сигналізує про його зміщення. Ця функція допомагає також для самостійного навчання батьків правильному розташуванню вкладиша у зовнішньому слуховому проході.

Правильне розташування вушного вкладиша у зовнішньому слуховому проході визначається шляхом вимірювання рівня «випливаючих» з-під вушного вкладиша звуків і потрапляють у мікрофон слухового апарату.
Виміряні на семи частотах рівні порівнюються з контрольними рівнями, що зберігаються у пам’яті, якщо неправильні.

 


 

Забезпечення надійного використання

Надійний захист слухового апарату від пилу і вологи.

Sensei SP створений для активного користування дітьми протягом дня, у різноманітних ситуаціях, так, щоб не турбуватися про пошкодження слухового апарату дощовими краплями, потом, вологою. Корпус слухового апарату ізольований від потрапляння вологи та пилу. Корпус і електронні компоненти мають нанопокриття для попередження проникнення вологи і пилу. Однак, слід пам’ятати, що слуховий апарат потрібно знімати під час купання і плавання.

Захист корпусу Sensei SP і електронних компонентів слухового апарату від пилу і вологи має класифікацію IP58 відповідно до європейського стандарту IEC Standard 60529.

Вільний від алергенів – відповідає міжнародним стандартам біосумісності. Відомо, що при тривалому контакті пластика зі шкірою можливий розвиток алергічних реакцій. Oticon мінімізував ризик контактної алергії, виключивши 200 потенційно алергенних матеріалів з виробництва, зокрема, фталати.

Всі матеріали, з яких виготовлений Sensei SP, перевірені на біосумісність, відповідають міжнародним стандартам безпеки дітей і повністю гіпоалергенні.

Дизайн кришки батарейного відсіку перешкоджає його легкому відкриванню дітьми, перешкоджає вилученню ними батарейки з апарату і ризику її проковтування.


Sensei SP – точне індивідуальне налаштування з урахуванням акустичних характеристик зовнішнього слухового проходу

Внутрішньовушні вимірювання індивідуальних частотних характеристик зовнішнього слухового проходу дуже важливі при слухопротезуванні дітей. Вони враховуються при виборі необхідного посилення слухового апарату, підвищують точність його налаштування і ефективність для дитини. Для проведення внутрішньовушних вимірювань необхідно спеціальне дороге обладнання, що ускладнює і подовжує процес налаштування слухових апаратів.

Для полегшення і прискорення точного налаштування слухових апаратів дітям, вперше у практиці дитячого слухопротезування, Oticon розробив і впровадив Облік Акустики Реального Вуха EasyRECD ™ – метод внутрішньовушних вимірювань індивідуальних частотних характеристик зовнішнього слухового проходу, який здійснюється за допомогою слухового апарату Sensei SP і невеликого, простого акустичного пристрою.


Пріоритет голосу Voice Priority i ™ – надійний помічник для школярів і студентів

Бездротові FM-системи, підключені до слухових апаратів, широко використовуються в школах, коледжах, вузах. Спільне використання слухових апаратів і FM-системи значно полегшує сприйняття мови в галасливій обстановці або при віддаленому знаходженні дитини від учителя.

Пріоритет голосу VoicePriority i ™ - це автоматична адаптивна система слухового апарату для підтримки балансу сигналів від FM-системи і від мікрофона слухового апарату, в залежності від рівня навколишнього шуму в класі. VoicePriority i ™ здійснює постійний моніторинг рівня навколишнього шуму. Як тільки рівень шуму в класі перевищує допустимий середній рівень 58 дБ (А), VoicePriority i ™ автоматично посилює FM-сигнал. При цьому дитина чує голос учителя через FM-систему більш чітко. Як тільки рівень шуму знижується, автоматично знижується і посилення FM-сигналу.

Аналогічним чином VoicePriority i ™ може працювати і з ConnectLine Микрофоном.


 

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}