Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Streamer Pro - основа системы ConnectLine


Oticon Streamer Pro - це пристрій з Bluetooth, що служить шлюзом між Вашими апаратами Oticon із Штучним Інтелектом та електронними пристроями, такими, як оснащені Bluetooth мобільні телефони або зовнішні джерела звуку.

Звуковий сигнал приймається Streamer і передається прямо в апарати Oticon із ШІ. Крім отримання задоволення від бездротового підключення до мобільних телефонів, Ви зможете підключатися до комп'ютерів, mp3-програвачів і системам навігації в автомобілі.

Стример ConnectLine надає Вам повний контроль . Це не тільки можливість перемикати програми і регулювати гучність слухового апарату , а й управління всіма засобами аудіоінформації , розваг і зв'язку . Вловлюючи звукові сигнали і передаючи їх безпосередньо в обидва вуха , стример перетворює пару слухових апаратів в невеликі бездротові навушники. Звукові сигнали передаються без відчутної затримки і тому добре відповідають зоровим образам. Це дуже важливо під час перегляду телевізора або роботи за комп'ютером.

Повністю інтегрована система

Стример Про був розроблений і пройшов всебічні випробування користувачами слухових апаратів з урахуванням необхідності його щоденного використання простим і наочним чином. Зовні Стример дуже нагадує елегантний MP3 -плейер і забезпечує вільний доступ до мобільних і стаціонарних телефонах, ноутбуків, телевізорів і MP3-плеєром.

Додаткові функції, такі як AutoPriority і AutoConnect , дозволяють , наприклад , почути і відповісти на телефонний дзвінок , коли Ви дивитеся телевізор.

Вбудована технологія бездротового зв'язку Bluetooth

У Стримері використовується вбудована технологія бездротового зв'язку Bluetooth з підтримкою всіх її профілів. Bluetooth є міжнародним стандартом, широко застосовуваним для мобільних телефонів, з дальністю передачі даних до десяти метрів. Стример також функціонально підтримує технологію Bluetooth при використанні гарнітури мобільного телефону і володіє багатьма іншими можливостями.

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}