Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

ConnectLine Мікрофон


Насолоджуйтесь чіткою розмовою, навіть перебуваючи в натовпі

Разом з мікрофоном ConnectLine, Ви зможете брати участь і взаємодіяти в найбільш важливих життєвих ситуаціях - на рівних умовах і разом з усіма.

Складна слухова обстановка , така як шум і велика кількість людей навколо , часто робить нормальне спілкування неможливим. Мікрофон ConnectLine змінює ситуацію.

Мікрофон ConnectLine - це непомітний мікрофон , який за допомогою бездротового зв'язку з'єднується з Oticon Streamer Pro і надає Вам можливість  насолоджуватися чітким і ясним спілкуванням тет-а-тет навіть у складній слуховий обстановці. Слухове сприйняття сильно поліпшується при розмовах тет , які раніше були скрутні або навіть неможливі.

Розмова в машині

Якщо мікрофон ConnectLine встановлений на Вашому співрозмовникові, то Ви зможете сфокусуватися на самому подорожі. Мікрофон по бездротового зв'язку передає голос Вашого попутника в Ваші слухові апарати , забезпечуючи чіткий прямий звук і Вам більше не потрібно дивитися на співбесідника, коли той говорить.

Принцип роботи

Ваш партнер носить непомітний мікрофон на елементі одягу і по бездротовому зв'язку підключається до Streamer , дозволяючи Вам чітко і голосно чути голос іншої людини через Ваші слухові апарати.

Мікрофон ConnectLine вловлює голос Вашого партнера , фільтрує навколишній шум і передає його по бездротового зв'язку , безпосередньо до СТРИМЕР на відстань до 15 метрів.

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}