Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Бездротові аксесуари

Беспроводная система ConnectLine

Система ConnectLine (Коннект Лайн) – это идеальное дополнение к слуховым аппаратам Oticon, дающее Вам возможность более активно участвовать практически во всех жизненных ситуациях.

Детальніше

Streamer Pro - основа системы ConnectLine

Oticon Streamer Pro - це пристрій з Bluetooth, що служить шлюзом між Вашими апаратами Oticon із Штучним Інтелектом та електронними пристроями, такими, як оснащені Bluetooth мобільні телефони або зовнішні джерела звуку. Звуковий сигнал приймається Streamer і передається прямо в апарати Oticon із ШІ.

Детальніше

ConnectLine Мікрофон

Мікрофон ConnectLine - це непомітний мікрофон , який за допомогою бездротового зв'язку з'єднується з Oticon Streamer Pro і надає Вам можливість  насолоджуватися чітким і ясним спілкуванням тет-а-тет навіть у складній слуховий обстановці. Слухове сприйняття сильно поліпшується при розмовах тет , які раніше були скрутні або навіть неможливі.

Детальніше

ConnectLine Смартфон

Все більша кількість людей використовує мобільний зв'язок , але для деяких користувачів використання мобільних телефонів - це важка або навіть нездійсненне завдання . ConnectLine змінює ситуацію. Оскільки звук передається безпосередньо з мобільного телефону на Стример, традиційні бар'єри при використанні телефону відсутні. Поліпшення зв'язку при...

Детальніше

ConnectLine Телефон

Використовуючи телефонний адаптер ConnectLine, Вам не доведеться турбуватися про пропущений важливий дзвінок або важливі подробиці. ConnectLine трансформує слухові прилади в бездротове рішення в режимі гучного зв'язку для домашнього використання завдяки вбудованому мікрофону Стримера Pro.

Детальніше

ConnectLine TV

ConnectLine дозволяє дивитися телевізор на обраної гучності, і при цьому Ви не пропустите дзвінок членів сім'ї або друзів.  Ви самостійно регулюєте гучність телевізора через Стример Pro, а це означає, що гучність звуку для інших членів сім'ї може залишатися на рівні, який підходить їм.

Детальніше
Вгору

{#Заказать обратный звонок#}