Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Бездротові аксесуари

ConnectClip - бездротовий мікрофон і гарнітура

Oticon ConnectClip  - аксесуар, що перетворює слухові апарати в бездротову стереогарнітуру з усіма перевагами для використання в складних акустичних умовах.  

Детальніше

Oticon EduMic - бездротовий виносний мікрофон для активного життя.

Виносний мікрофон Oticon EduMic (Едумік) – аксесуар для допомоги людям з порушенням слуху у складних акустичних умовах, що працює як єдине ціле зі слуховими апаратами Oticon Opn™, Oticon Opn S™, Oticon Xceed, Oticon Opn Play™, Oticon Xceed Play, Oticon Siya.

Детальніше

Oticon EduMic - бездротовий виносний мікрофон для успішного навчання

Oticon EduMic  (Едумік) – система виносного бездротового мікрофона для допомоги дітям з порушенням слуху у класній кімнаті. З EduMic вчителі можуть спілкуватися з учнями впевнено та ефективно натисканням однієї кнопки. Бездротова система EduMic 2.4 GHz працює як єдине ціле з педіатричними слуховими апаратами  Oticon Opn Play та  Oticon Xceed Play.

Детальніше

Беспроводная система ConnectLine

Система ConnectLine (Коннект Лайн) – это идеальное дополнение к слуховым аппаратам Oticon, дающее Вам возможность более активно участвовать практически во всех жизненных ситуациях.

Детальніше

Streamer Pro - основа системы ConnectLine

Oticon Streamer Pro - це пристрій з Bluetooth, що служить шлюзом між Вашими апаратами Oticon із Штучним Інтелектом та електронними пристроями, такими, як оснащені Bluetooth мобільні телефони або зовнішні джерела звуку. Звуковий сигнал приймається Streamer і передається прямо в апарати Oticon із ШІ.

Детальніше

ConnectLine Мікрофон

Мікрофон ConnectLine - це непомітний мікрофон , який за допомогою бездротового зв'язку з'єднується з Oticon Streamer Pro і надає Вам можливість  насолоджуватися чітким і ясним спілкуванням тет-а-тет навіть у складній слуховий обстановці. Слухове сприйняття сильно поліпшується при розмовах тет , які раніше були скрутні або навіть неможливі.

Детальніше

ConnectLine Смартфон

Все більша кількість людей використовує мобільний зв'язок , але для деяких користувачів використання мобільних телефонів - це важка або навіть нездійсненне завдання . ConnectLine змінює ситуацію. Оскільки звук передається безпосередньо з мобільного телефону на Стример, традиційні бар'єри при використанні телефону відсутні. Поліпшення зв'язку при...

Детальніше

ConnectLine Телефон

Використовуючи телефонний адаптер ConnectLine, Вам не доведеться турбуватися про пропущений важливий дзвінок або важливі подробиці. ConnectLine трансформує слухові прилади в бездротове рішення в режимі гучного зв'язку для домашнього використання завдяки вбудованому мікрофону Стримера Pro.

Детальніше

ConnectLine TV

ConnectLine дозволяє дивитися телевізор на обраної гучності, і при цьому Ви не пропустите дзвінок членів сім'ї або друзів.  Ви самостійно регулюєте гучність телевізора через Стример Pro, а це означає, що гучність звуку для інших членів сім'ї може залишатися на рівні, який підходить їм.

Детальніше
Вгору

{#Заказать обратный звонок#}