Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Поради користувачам слухових апаратів: 7 приємних справ


спілкування в ресторані

Ви або ваша близька людина маєте порушення слуху? Це зовсім не привід почуватися обмеженими в житті! Існує безліч приємних та цікавих занять, у яких ви можете брати участь, носячи слухові апарати.

1. Займайтеся спортом

Спорт – це чудово. Гірський велосипед, альпінізм, тренування в спортзалі… Боїтеся загубити слухові апарати під час активних вправ? Користуйтеся спеціальним шнурком для утримування слухових апаратів. За допомогою цих шнурків ви можете причепити слухові апарати до одягу та не боятися, що вони розіб’ються або загубляться, навіть якщо злетять з вух.

прогулянка на гірському велосипеді

2. Танцюйте під дощем (з парасолькою)! 

Слухові апарати – це електронні пристрої, тому не варто мочити їх – але це не значить, що вам слід боятися води та ховатися від кожної краплини. Достатньо уникати безпосереднього або тривалого контакту з водою. Нові слухові апарати мають сертифікацію IP68, тобто, протестовані на вологостійкість. Фактично, всі нові типи слухових апаратів проходять тестування шляхом занурення у воду, після якого вони повинні продовжити нормально працювати. Отже, не ховайтеся удома – виходьте на вулицю та танцюйте під дощем! Тільки не забудьте капелюха або парасольку, щоб захистити слухові апарати від надмірного впливу води, а вдома добре просушіть їх: відкрийте батарейні відсіки (тоді вони висохнуть на повітрі) або скористайтеся спеціальним пристроєм для сушіння слухових апаратів.

3. Слухайте лекції

Слухові апарати надають вам багато можливостей полегшити навчальний процес. Наприклад, існують зовнішні мікрофони, що бездротовим шляхом транслюють голос лектора на ваші слухові апарати. Крім того, багато класних приміщень оснащені FM-системами, що транслюють звук голосу безпосередньо на ваші слухові апарати, які мають вбудований FM-приймач.

4. Дивіться улюблені фільми або спектаклі

З більшістю сучасних слухових апаратів ви можете дивитися кіно та спектаклі без жодних проблем. А на випадок, якщо ви все ж відчуваєте труднощі, існують петлеві системи. Багато театрів обладнані такими петлевими системами, що транслюють звук зі сцени на слухові апарати, обладнані індукційною котушкою. Переключитися в режим індукційної котушки так само просто, як переключити програму на вашому слуховому апаратів.

5. Обідайте в ресторані

Ресторани та кав’ярні – це мішанина не тільки смаків і запахів, але й звуків, і якщо ви маєте порушення слуху, цей звуковий хаос може створювати дискомфорт, псуючи вам насолоду від смачного обіду та спілкування з друзями. Радимо вибирати столик, де обстановка спокійніша, а ще краще – резервуючи стіл, попросити персонал, щоб для вас вибрали тихе місце.
Також заохочуємо спробувати користуватися нашими найновішими слуховими апаратами Oticon Opn, що дають вам відчути природну звукову картину на 360 градусів навколо. З ними ви зможете чути людей, які говорять одночасно, та переключати увагу на те, що для вас цікаво – навіть у шумному оточенні.

Обід в ресторані

6. Відвідуйте концерти

Ще ніколи музичний світ не був таким багатим, як зараз. Любите рок-н-рол чи експериментальний джаз? Вибирайте, що вам до смаку, тільки не забудьте потурбуватися про захист слуху.
Виберіть у слуховому апараті спеціальну програму, наприклад, програму для прослуховування музики або для використовування в шумному середовищі. А якщо буде занадто голосно, краще зніміть слухові апарати та захистіть вуха берушами.

7. Відкривайте для себе нові місця, подорожуючи літаком

Готуєтеся до польоту? Ми маємо для вас дуже корисну пораду. Особливо це стосується довгих перельотів.
Якщо ви виставите на нуль гучність слухових апаратів, вони діятимуть як дуже ефективні шумозаглушуючі навушники, захищаючи вас від шуму літака.
І ще одна порада на випадок, якщо у вас виникнуть раптові плани: не забувайте носити з собою запасні батарейки або придбайте слухові апарати з можливістю перезарядження. Звичайно, батарейки для слухових апаратів продаються майже в кожній країні світу, однак спроба порозумітися з продавцем іноземною мовою може бути не самим приємним досвідом. А щоб зекономити час, придбайте слухові апарати, що перезаряджаються, та насолоджуйтеся чудовим звуком протягом цілого дня.

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}