Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Користувачам слухових апаратів

Поради користувачам слухових апаратів: 7 приємних справ

Ви або ваша близька людина маєте порушення слуху? Це зовсім не привід почуватися обмеженими в житті! Існує безліч приємних та цікавих занять, у яких ви можете брати участь, носячи слухові апарати.

Детальніше

Вушна сірка – проблеми і рішення

При возникновении серной пробки необходимо обратиться за профессиональной помощью к врачу сурдологу или отоларингологу и ни в коем случае не пытаться удалить ее самостоятельно.

Детальніше

Значення вушної сірки при використанні слухових апаратів

Проникновение ушной серы в отверствие телефона слухового аппарата является главной причиной для ремонта и сервиса слуховых аппаратов - до 50% всех случаев ремонта.

Детальніше

Звикання до слухових апаратів

Намагайтеся привчити себе до всіх нових звуків. Вслухайтеся в безліч фонових звуків і намагайтеся визначити кожен звук. Майте на увазі, що деякі звуки будуть здаватися не такими, до яких ви звикли. Можливо, вам доведеться навчитися визначати їх заново. Зауважте, що з часом ви звикнете до всіх звуків у своєму оточенні....

Детальніше

Поради користувачам

Слухові апарати Oticon розроблені для ефективного, надійного, тривалого і легкого використання. Вони виробляються з крихітними компонентами і складною електронною схемою. Для гарантії оптимального функціонування та безвідмовної роботи їм необхідний особливий догляд. Тут можна знайти поради для запобігання виникнення проблем та отримання кращої...

Детальніше

Дбаємо про слухові апарати взимку

Независимо от того, насколько мы любим зиму, ясно, что зимой слуховым аппаратам рекомендована защита от низких температур и повышенной влажности.

Детальніше

Від чого залежить термін служби батарейки

Длительность службы элементов питания слуховых аппаратов зависит от нескольких факторов.

Детальніше

Заміни батарейки в слуховому апараті

Если батарейка "села", аппарат выключится. Когда это произойдет, прозвучат четыре звуковых сигнала как индикации того, что аппарат больше не работает. Следует заменить батарейку....  

Детальніше

Уход за слуховыми аппаратами. Видеоинструкции

Як правило, намагайтеся щодня чистити свій слуховий апарат і вушні вкладиші м'якою і сухою тканиною. Перш ніж узяти апарат в руки, переконайтеся, що вони чисті й сухі. Не використовуйте воду, рідини для чищення, розчинники або спирт, оскільки дані речовини можуть пошкодити слухові апарати.

Детальніше

Практичні поради для батьків

Когда у ребенка диагностируется потеря слуха, это требует большого внимания как со стороны самого ребенка, так и его родителей. Но важно помнить, что потеря слуха также влияет на остальную семью – включая родителей, братьев и сестер.?

Детальніше
Вгору

{#Заказать обратный звонок#}