Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

ОНЛАЙН ОПЛАТАта


Виза и МастеркардДля Вашої зручності Медичний центр АВРОРА ввів нову послугу для пацієнтів. Тепер оплатити рахунок за послуги і вироби Центру можна з будь-якої точки земної кулі.

 

Все що Вам потрібно - це доступ в Інтернет. Оплата в режимі онлайн банківською картою - один з найпростіших способів оплати, який дозволить зекономити Ваш час.

 

 

 

Як оплатити необхідні Вам послуги і вироби онлайн?

 1. Записавшись на прийом до Медичного центру АВРОРА® по телефону, по SMS, по E-mail або онлайн на сайті, за результатами консультації отримати рахунок на необхідні вам медичні послуги і вироби.

 2. При формуванні рахунку на оплату послуг повідомте реєстратору про бажання оплатити рахунок банківською картою онлайн і повідомте свій e-mail.

 3. На вказану вами адресу e-mail буде відправлено відповідний лист з описом рахунку та посилання для оплати.

 4. Посилання дійсне протягом 5-ти банківських днів.

 5.  Ви можете переслати лист з рахунком і посиланням Вашим родичам, друзям або спонсорам, які перебувають як в Україні, так і за кордоном, щоб вони могли здійснити оплату.

 6. За посиланням в електронному листі платник перейде на сторінку сервісу онлайн оплати LiqPay ПриватБанку, де зможе оплатити рахунок за послуги за допомогою своєї банківської картки.

 7. Після того, як оплата надійде на банківський рахунок Медичного центру, Ви отримаєте повідомлення про це на вказаний Вами e-mail.

 8. Отримавши повідомлення, Ви можете записатися на прийом до Медичного центру АВРОРА® для отримання оплачених виробів і послуг.

 

Доступні способи оплати: платіжні карти системи Віза або Мастеркард​

Важливо

 • Зверніть увагу! При оплаті банківськими картами, в залежності від виду вашої карти і банку-емітента, можуть бути введені обмеження на суму зняття коштів і кількість операцій.
 • Обов'язково уточніть у банку (власника вашої карти), чи є у вас які-небудь обмеження при оплаті через Інтернет.
 • Платіж здійснюється з будь-яких карт Visa або Mastercard, відкритих для оплати в Інтернеті.

Можливі помилки

 • Оплатити послугу за посиланням можна тільки тоді, коли введені всі дані карти.
 • Оплата може не відбутися, якщо: на картці недостатньо коштів; картка не відкрита для платежів в Інтернеті (потрібно уточнювати в банку-емітенті); невірно введені реквізити карти або невірно введений 3d-secure пароль.
 • Якщо виникнуть питання саме по процедурі оплати, ви можете телефонувати за номером 044 501 03 51

 

Вгору

{#Заказать обратный звонок#}