Лікар-сурдолог

Баліна Наталія Павлівна

Лікар-сурдолог

Освіта

1989 р. - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Спеціалізація за спеціальністю «отоларингологія».

2002 р. – спеціалізація «Сурдологія».
Має вищу категорію за спеціальністю «сурдологія».

Систематично проходить курси підвищення кваліфікації за спеціальністю відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України

Пріоритетні напрямки роботи

Спеціалізується на проведенні діагностики та виявленні сенсоневральної та кондуктивної приглухуватості у дорослих, реабілітації приглухуватості та глухоти, доборі та комп'ютерному програмуванню слухових апаратів Oticon.

Володіє методиками об’єктивного обстеження слуху та вуха дорослих.


Виконує:

 • отоакустичну емісію (ОАЕ);
 • імпедансну аудіометрію;
 • широкополосну тимпанометрію;
 • видалення сірчаного корка;
 • відеоотоскопію;
 • тест функції слухової труби;
 • діагностику стану середнього вуха (комплексно);
 • комплексне аудіологічне обстеження дорослих;
 • підбір слухових апаратів;
 • комп’ютерне програмування слухових апаратів;
 • проведення аудіометрії in situ;
 • зняття зліпків для індивідуальних вушних вкладок, внутрішньовушних слухових апаратів.

Проводить просвітницьку роботу, запроваджує активну популяризацію слухових апаратів і при цьому переконана, що потрібно щось більше, ніж технологія та аудіологія для підбору найкращого слухового апарату для пацієнта. Саме тому індивідуальні потреби та бажання людей з порушенням слухом ставляться на перше місце.

Бере участь у міжнародних та регіональних семінарах, конференціях з питань слухової допомоги.

Учасник Асоціації отоларингологів України.

Відгуки про лікаря

Masha Serdiuk

Отличный медицинский центр! Грамотные специалисты и очень благоприятная атмосфера. Очень хорошее расположение, пару минут от метро "Демеевская", удобно добираться на общественном транспорте. Наблюдаюсь в этом медцентре уже 10 лет у Натальи Балиной, Наталья Павловна - прекрасный специалист! Спасибо за помощь и все рекомендации!

Наталия Конюшок

19 августа 2019 г.я привезла свою маму в центр слуховой реабилитации АВРОРА на консультацию и подбор нового слухового аппарата. Моя мама со слуховым аппаратом уже 23 года. Последние годы слух ухудшился и старый слуховой аппарат уже не давал положительных результатов.
Когда мы только зашли в центр, мы сразу уловили исключительную ауру добра и готовности помочь.
Здесь работают профессионалы! Каждый знает и выполняет четко все свои профессиональные обязанности.
При проведении аудиограммы медсестра очень бережно относилась к моей маме. Спасибо огромное!
Огромная благодарность высоко - квалифицированному доктору Балиной Наталии Павловне за консультацию и подбор нужного нам слухового аппарата.
Теперь моя мама слышит!!! Понимаете? Слышит!!!
Хочу сказать всем, кто сейчас читает мой отзыв: если ваши близкие, родные люди, друзья, теряют слух - обращайтесь в центр слуховой реабилитации АВРОРА! Вам там помогут.

Ольга

Это, мой любимый врач. Я, работаю с ней, больше пятнадцати лет. Она, мне, очень помогает! Я, желаю ей и всему коллективу, крепкого здоровья!

 

Валентина

На прийомі мені все сподобалось, обслуговування гарне, у лікаря висока кваліфікація, дала багато корисних порад. Я задоволена результатами візиту, все було чудово.

 

Оксана

Пройшла діагностику слуху у лютому 2019р, лікар все добре провела дослідження, дала рекомендації для подальшого спостереження і запобігання розвитку ускладнень. Лікар мені сподобалась. Дуже вам дякую!

 

Галина

Все прошло отлично, меня хорошо приняли. Очень благодарна доктору за консультацию. Проводила у нее диагностику слуха и осталась довольна. Я обращалась и раньше к ней, всегда все на высоком уровне. Буду продолжать сотрудничать.

 

Лідія

Виношу велику вдячність лікарю Баліній Наталії Павлівні за її високий професіоналізм, увагу до пацієнта, щирість, готовність прийти на допомогу людям з вадами слуху. Дуже дякую, Наталіє Павлівно, і земний уклін. Доброго вам здоров’я, успіхів у Вашій благородній праці, а добра слава про центр «Аврора» хай буде по всій Україні та за її межами.

Сергей

Очень толковый врач! Все проверила, объяснила, наглядно показала. Современное оборудование, много разных обследований, без очередей (если по предварительной записи). Приятное место, вежливый персонал. Рекомендую!

 

Людмила

Щиро дякуємо за обслуговування та надання професійної медичної консультації Баліній Наталії Павлівні. Чудовий лікар та чуйний до людських прохань. Дуже хотілося, щоб у нашій медичній сфері були такі лікарі як Наталія Павлівна. Бажаємо успіхів та вдячних пацієнтів. Дякуємо усьому медичному персоналу за чуйне та чудове відношення. Донька та мама.

 

Сертифікати

Фахівці цього напрямку

Сербін

Сербін Олена Михайлівна

Медичний директор,
лікар-сурдолог, отоларинголог, отоларинголог дитячий
Досвід роботи понад 20 років
Щекатурина

Щекатуріна Оксана Миколаївна


лікар-сурдолог,
отоларинголог
Досвід роботи понад 20 років
Курилець

Курілець Тарас Віталійович


лікар-сурдолог,
отоларинголог
Досвід роботи понад 6 років

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

 • uk
 • ru