Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

GET


Слухові апарати Oticon Get – новий рівень високоякісних базових слухових апаратів з розширеним набором універсальних функцій, які забезпечують слуховий комфорт та розбірливість мовлення. Слухові апарати Oticon Get  призначені для найбільшого задоволення слухових потреб широкого кола користувачів з втратами слуху від легкого до тяжкого та глибокого ступенів.  Oticon Get  відносяться до бюджетної цінової категорії. 

 

Oticon Get – якісне рішення для компенсації порушень слуху

Слухові апарати Get розроблені на цифровій платформi RISE і представлені у всіх стилях  - як стандартними завушними так і  індівідуально виготовленими внутрішньовушними: глибококанальними, канальними, раковинними. 

Створені на процесорній платформі RISE слухові апарати Oticon Get відрізняються від інших  слухових апаратів базового рівня вісокою якістю обробки звуку і наявністю передових функцій.

Діапазон компенсації втрати слуху слуховими апаратами Oticon Get


Діапазон втрати слуху, що компенсується завушними моделями Get


Діаіпазон втрати слуху, що компенсується внутрішньоканальними моделями Get


Діапазон втрати слуху, що компенсується раковинними моделями Get

Основні властивості

Акустика відкритого вуха (Open ear acoustics / DFC2) - ця функція забезпечує можливість користуватися завушними слуховимим апаратами з «відкритим» вухом завдяки використанню:

  • індивідуальних вушних вкладок з великим вентіляційним отвором; 
  • комфортних і м’яких стандартних змінювальних вушних вкладок Dome, які приєднуються до слухового апарата тонкою, прозорою, непомітною трубочкою Corda 

Відкрите слухопротезуваня дозволяє уникати неприємного відчуття від звуків власного голосу (ефекту оклюзії) та підвищує комфортність.

Дінамічне подавлення зворотнього зв’язку (Dynamic Feedback Cancellation system) -  аналізує вхідні і вихідні звуки слухового апарата і при виникненні акустичного зворотнього зв’язку ефективно його припиняє, при цьому не спричиняючи акустичних спотворень і погіршення якості підсиленого звуку. 

Технології Акустики відкритого вуха та Дінамічного подавлення зворотнього зв’язку, втілені в Get, доповнюють одна одну. Ці технології дозволяють впроваджувати відкрите слухопротезування,  усувати ефект оклюзії, запобігати виникненню акустичного зворотнього зв’язку, зберігати важливі звукові ознаки, забезпечувати комфортність користування слуховими апаратами.

Направленість (Directionality) використовується для підсилення мовлення співрозмовника і обмеження рівня навколишнього шуму і гамору, які потрапляють у телефон слухового апарату.  Oticon Get має три режими направленості, які відрізняються по ступеню підсилення мовлення і зменшенню впливу навколишнього шуму в залежності від рівня шуму і потреб користувача.   Слуховий апарат можно запрограмувати таким чином, щоб при слуханні включався найбільш сприятливий режим направленності.  

Частотний діапазон підсилення слухових апаратів Get становить 100 – 6500, 100 – 5900 Гц в залежності від стилю апарату. Такий частотний діапазон підсилення забезпечує   сприйняття висоокочастотних складових мовлення і српияє покращeнню розбірливості і комфорту сприяння мовлення.  Налаштовувати акустичні характеристики слухового апарату можна в 4 частотних каналах.               

Багатопрограмність налаштування. Максимальна кількість програм налаштування – 4 програми. Завдяки багатопрограмності Get слухові апарати можуть бути запрограмовані для максимально комфортного сприймання звуків і мовлення в різному акустичному оточенні. Завдяки кільком програмам слухання режим направленості, що забезпечує максимальні переваги, може бути налаштований для кожної ситуації слухання. 

Шумоподавлення (Noise management) – регулює підсилення низькочастотних шумових компонентів при наявності надмірного оточуючого шуму для запобігання надмірного завантаження органу слуху  і створення найбільш комфортних умов слухання. Шумоподавлення метод розпізнавання мовлення у вхідному сигналі для зниження шуму на тих частотах, які несуть менше мовленневої інформації.

Поступова адаптація (Adaptation manager) полегшує звикання до слухового апарату, особливо для тих пацієнтів, які вперше почали користуватись  слуховим апаратом.

Вологостійке нано-покриття корпусу дозволяє зовнішній волозі зтікати з поверхні слухового апарату, вологозахищена мікросхема попереджає  руйнівний вплив вологи на електронні компоненти.

Сумісність з електромагнітною петлевою системою та  FM-системою.

Порівняльні характеристики слухових апаратів Oticon Get

 

Завушні

 Глибоко канальні

Канальні

Канальні потужні

Раковинні

   Кількість програм 1-4 1 1-4 1-4 1-4
   Направленність  
додатково
   Сумісність з FM        
   Електромагнітна котушка  
додатково

додатково

додатково
   Розмір батареї 13 10 312 312 312

 

Приглашаем в Медицинский центр АВРОРА, чтобы оценить все преимущества слуховых аппаратов Oticon Get.

Запись на прием в Медицинский центр:

тел.  (044) 333-4310

моб. (050) 382-4195

моб. (098) 120-4516

Запись на прием по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запись на прием по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запись на прием через сайт

Записаться на прием

Відкрите протезування
Get підтримують відкрите протезування з використанням тоненьких трубочок - Corda2 - і м'яких ковпачків. Естетичність рішень Corda2 з ефективним зниженням ефекту оклюзії забезпечує непомітність апаратів і комфорт слухання.

Направленість
Вибір Всестороннього (Surround), Роздільного (Split) або Точного (Full) режиму направленості дозволяє користувачу змінювати заглушення навколишнього шуму під індивідуальні потреби. Завдяки кільком програмам слухання, режим направленості, що забезпечує максимальні переваги, може бути налаштований для кожної ситуації слухання.

Подавлення шуму
Система подавлення шуму застосовує метод оцінки наявності мови у вхідному сигналі для зниження шуму в частот них каналах, які несуть менше мовної інформації.

 

 
Наверх

Заказать обратный звонок