Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Oticon EduMic - бездротовий виносний мікрофон для активного життя.


Oticon EduMic Adult

Виносний мікрофон Oticon EduMic (Едумік) – аксесуар для допомоги людям з порушенням слуху у складних акустичних умовах, що працює як єдине ціле зі слуховими апаратами Oticon Opn™, Oticon Opn S™, Oticon Xceed, Oticon Opn Play™, Oticon Xceed Play, Oticon Siya.
 

Акустичне середовище, в якому людині необхідно чути мовлення та засвоювати інформацію, зрідка буває тихим та комфортним для слухового сприймання. Зазвичай у ньому присутні завади, які перешкоджають людині слухати:

  • відстань -  за рахунок великої відстані до мовця рівень звуку зменшується, стає недостатнім для розуміння мовлення;  
  • шум - навіть на короткій відстані рівень шуму слухачем може сприймається як суттєвий, що потребує значної концентрації  його уваги при слуханні та створює перешкоду для розуміння мовлення.
  • тривала луна (реверберація) - втрачається розбірливість мовлення через багаторазове повторення (відлуння)  мовленнєвих фрагментів.
  • інше мовлення -  слухач отримує звук достатньої гучності для комфортного сприймання, але не може зрозуміти зміст мовленнєвого сигналу,  тому, що існує особлива завада: мовлення багатьох інших людей одночасно,  гучна бесіда іншої людини поруч.