Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Що корисно знати батькам про слух дитини


Що кориснознати батькам про слух дитини

Порушення слуху у дитини для більшості батьків є несподіваним. Але це зовсім не вирок , як дехто вважає. Для родини це означає початок нового життя. Потрібно буде дізнатися багато важливого про слух дитини, його порушення та компенсацію сучасними засобами. Батькам важливо знати, що у дітей навіть з повною втратою слуху є хороші шанси чути, говорити і гармонійно розвиватися.

 

Якщо порушення слуху своєчасно виявлено та оптимально компенсовано слуховими апаратами або імплантованими системами, то мовлення і мова у дитини з порушенням слуху можуть бути практично такі, як у її однолітків з нормальним слухом. Головне не гаяти часу та звернутися до спеціалістів, які запропонують найкращі шляхи реабілітації.

Ці спеціалісти: лікарі-сурдологи, аудіологи, сурдопедагоги, слухопротезисти, аудіометристи, інженери та техніки - команда, яка разом з сім’єю зробить усе можливе для компенсації порушення слуху та розвитку дитини.

На підставі світових наукових досліджень та матеріалів компаній Oticon та Oticon Medical нами укладено брошуру для батьків.

Брошура та її окремі частини допоможуть батькам і фахівцям на прийомі спільно працювати для гармонійного розвитку та повноцінного життя дитини з тим слухом, який вона має. Брошура може бути корисною також для сімейних лікарів, педіатрів і педагогів для консультацій батьків щодо слуху дітей.

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

?

Наверх

Заказать обратный звонок