Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Знижки до 10% на елітні слухові апарати останнього покоління: внутрішньовушні Oticon Opn, завушні Opn S та Xceed!

5 Мая 2020

Знижки до 10% на елітні слухові апарати останнього покоління: внутрішньовушні Oticon Opn, завушні Opn S та Xceed!

Тільки до 31 липня найсучасніші інноваційні технології від Oticon зі знижкою до 10% для активного стилю життя без компромісів, з підключенням до смартфона й до цілого світу!


 

Сучасні слухові рішення Oticon  нададуть доступ до відкритого повноцінного звуку в його природному виявленні, сформують звукову картину на 360 °, забезпечать можливість повноцінного спілкування протягом усього дня без відчуття втоми, та під'єднають Вас до мережі Інтернет!

Скористайтесь нашою спеціальною пропозицією - зниження ціни на внутрішньовушні та завушні слухові рішення, для компенсації порушень слуху від легких до важких та глибоких ступенів, в залежності від моделі:

на елітні моделі Oticon Opn, Opn S та Xceed – знижка 10%

на передові моделі Oticon Opn 3, Opn S 3 та Xceed 3 – знижка 5%

Хочете ще більше вигоди? Скористайтеся нашою Програмою лояльності!

Де можна ознайомитися з переліком моделей?

В акційній пропозиції бере участь три сімейства слухових апаратів на сучасних цифрових платформах Velox ™ та Velox S ™, з процесорами високої обчислювальної потужності:

Внутрішньовушні Oticon Opn 1,2,3 – від 40 874 грн

Слухові рішення на платформі Velox, з корпусами розміром від невидимого у каналі до раковинного, в залежності від втрати слуху та розміру слухового ходу. Для втрат слуху до 100 дБ, з надшвидкою високоякісною обробкою звуків, з доступом до всіх звуків на 360 °, з легкою локалізацією джерела звуків, персоніфікованою системою програмування.

Детальніше

Найсучасніші інноваційні Opn S 1,2,3 – від 35 738 грн

Слухові рішення на революційній платформі Velox S для втрат слуху до 105 дБ  - з підключенням до смартфона, з більшою розбірливістю мовлення в шумних умовах при меншому слуховому зусиллі, з інноваційними технологіями OpenSound Optimizer™, Spatial Sound™, Speech Guard™.

Детальніше

Найпотужніші  Oticon Xceed  1,2,3 – від 26 750 грн

Слухові рішення на революційній платформі Velox S, з новим революційним підходом у боротьбі зі свистом, що запобігає виникненню зворотного зв’язку ще до того,  як він виникне, з підключенням до смартфона, з новою функцією OpenSound Booster для додаткової  допомоги в щоденних ситуаціях з високим рівнем шуму. Oticon Xceed  SP – для втрат  слуху до 110 дБ,  Oticon Xceed  UP – для втрат  слуху до 120 дБ.

Детальніше

Яка модель підійде найкраще?

Модельний ряд Oticon широкий і підійде людям з різним ступенем порушення слуху.

Щоб вибрати ефективні та оптимальні слухові рішення саме для Вас, необхідно пройти аудіологічне обстеження слуху, за яким лікар-сурдолог індивідуально підбере та запропонує Вам відповідні моделі. Лікар кваліфіковано розповість, чим одна модель відрізняється від іншої та які переваги Ви отримаєте. Потім Ви оберете найкомфортніший варіант для себе.

Скористайтеся безкоштовною інформаційною онлайн-консультацією сурдолога, якщо не можете приїхати прямо зараз.

Не відкладайте вибір слухового рішення - запишіться на підбір вже зараз!

Контакти:

 

Ми дбаємо про Вашу безпеку, проводячи всі необхідні профілактичні заходи для запобігання поширенню коронавірусу SARS-CoV-2, згідно з рекомендаціями МОЗ.


Бережіть себе, дотримуйтесь заходів профілактики та будьте здорові!

 

Запис на прийом:

тел.  (044) 333 4310

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом
 

 

Наверх

Заказать обратный звонок