Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Вперше в Україні: підключення та налаштування звукових процесорів Neuro One від Oticon Medical

25 Января 2018

Neuro System from Oticon Medical

В багатьох випадках для компенсації важких та глибоких порушень слуху потрібна кохлеарна імплантація. Кохлеарна імплантація показана, коли навіть суперпотужні слухові апарати не забезпечують нормальний розвиток  мовлення та мови.

 

У Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА для компенсації важких та глибоких порушень слуху використовують електронні медичні вироби - системи кохлеарної імплантації  від компанії Oticon Medical.

Для всебічного навчання фахівців Медичного центру АВРОРА® компанією Oticon Medical у січні 2018 року був проведений черговий  семінар-тренінг з питань кохлеарної імплантації. Провідний тренер Робін Турек (Robin Turek) провів навчання  лікарів-сурдологів, інженерів-протезистів та сурдопедагогів з питань підключення процесорів Neuro One та їх подальшого налаштування.

підключення та налаштування звукових процесорів  Neuro One від Oticon Medical

На фото: клінічний інженер Робін Турек проводить навчання фахівців слухової допомоги

Як відомо, на початку грудня 2017 року  в Україні вперше у Східній Європі почали застосовувати нову розробку компанії Oticon Medical (Данія/Франція)  – системи кохлеарної імплантації Neuro. 
Операції по вживленню найбільш інноваційних та компактних у світі кохлеарних імплантатів були виконані дітям віком від двох до шести років в Інституті  отоларингології  ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України. 

У прооперованих діточок вже завершився  період післяопераційного лікування, - розповів начальник навчально-реабілітаційного відділу Центру слухової реабілітації АВРОРА Володимир Конюшняк,  – тому зараз ми вже перейшли до етапу підключення та налаштування звукового процесора Neuro One від Oticon Medical.  Цей процесор відомий тим, що застосовує  найновішу технологію Oticon з автоматичними функціями та інноваційними методами обробки звуків - координовану адаптивну обробку.
Підключення у перших пацієнтів успішно провели фахівці Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА - старший протезист-аудіолог Тарановський Я.А., лікар-аудіолог Федорук В.Е., сурдопедагог Богданович Т.В. та  спеціаліст ЛОР-інституту Червинська Л.В. 

Завершуючи тренінг-семінар, генеральний директор Центру АВРОРА Олександр Радченко висловив вдячність тренерам Oticon Medical за надані фахівцям Центру АВРОРА® дуже цінні знання та навички, які допоможуть дітям з порушенням слуху чути та оволодіти мовленням та мовою.

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018. Усі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок