Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Сучасні питання сурдологічної практики

2 Апреля 2018

учасники семінару

Співробітники Центру слухової реабілітації АВРОРА® за участю менеджера компанії Oticon Йонаса Хейнеманна провели  Весняний семінар для професіоналів  слухової допомоги
"Сучасні питання сурдологічної практики"
(23-24 березня 2018 року, м. Київ).

 

На відкритті семінару генеральний директор Центру АВРОРА® Олександр Радченко зазначив: «Ми двічі на рік проводимо семінари та тренінги для професіоналів  слухової допомоги для підвищення  професійного рівня, знань та навичок  сурдологів, аудіологів, слухопротезистів для надання найбільш ефективної  слухової допомоги дітям і дорослим в Україні».

 

Відкриття семінару

На фото: Відкриття семінару

Йонас Хейнеманн відповідає на запитання учасників

На фото: менеджер компанії Oticon Йонас Хейнеманн відповідає на запитання учасників

На семінарі було було розглянуто багато тем,  присвячених найбільш ефективним у світі слуховим апаратам сімейства Oticon Opn ( Opn1, Opn2, Opn3) . Серед тем були доповіді про розгорнутий огляд моделей  Opn miniRITE, Opn miniRITE-T,  Opn BTE 13 PP, а також про нові властивості слухових апаратів Oticon Opn, в тому числі SoundSupport для допомоги при тинітусі, тощо. Детально було  розглянуто  програмування цих апаратів для дітей, а також нові можливості підключення слухових апаратів Opn до Інтернету.

На фото: начальник навчально-реабілітаційного відділу Володимир Конюшняк розповідає про нові властивості слухових апаратів Oticon Opn

Лікарі-сурдологи  Медичного центру АВРОРА поділилися практичним досвідом  слухопротезування слуховими апаратами Oticon Opn пацієнтів як з легкою, так і важкою втратами слуху. Усі учасники семінару підтвердили,  що завдяки унікальним функціям та персоналізації  шляхом тонкого програмування Oticon Opn до умов життя, діяльності,  персональних потреб, їх клієнти  чують набагато краще, а саме краще розуміють мовлення, з меншими зусиллями, пам’ятають  більше та менше втомлюються  – як на роботі, соціальних подіях, так і вдома.

Оксана Щекатуріна розповідає про досвід слухопротезування Oticon Opn

На фото: лікар-сурдолог Медичного Центру АВРОРА Оксана Щекатуріна з доповіддю про досвід слухопротезування Oticon Opn

Учасники семінару  дізнались про нову систему кохлеарної імплантації Neuro від Oticon Medical в практиці слухової допомоги в Україні: фахівці Медичного центру АВРОРА розповіли про особливості відбору кандидатів на кохлеарну імплантацію, інтраопераційне тестування, налаштування мовних процесорів, а також поділилися практичним досвідом обслуговування  та підтримки пацієнтів з КІ в Медичному центрі АВРОРА.

учасники семінару з Краматорська

учасники семінару з Дніпра

учасники семінару

учасники семінару2

учасники семінару МЦ Аврора

Велику зацікавленість викликали доповіді сурдопедагогів та вчителів-реабілітологів Медичного центру АВРОРА  - про важливе значення педагогічного супроводження дітей раннього віку та їх батьків під час  діагностики порушень слуху, а також   при слухопротезуванні дітей слуховими апаратами, системами кохлеарної імплантації  та обов’язкового складання індивідуальної програми розвитку слухового сприйняття та формування мовлення. Учасники відзначили  важливість індивідуального сімейно-орієнтованого підходу до кожної дитини та її родини.

Тетяна Богданович розповідає про роль сурдопедагога у слуховій реабілітації дітей

На фото: завідувач відділенням слухового сприймання та мовлення Тетяна Богданович розповідає про роль сурдопедагога у слуховій реабілітації дітей

На семінарі також обговорювались різні аспекти сурдологічної та аудіологічної практики для досягнення найкращих медико-соціальних результатів слухової реабілітації  дітей та дорослих.

дискусія учасників семінару

Спеціалісти Центру слухової реабілітації АВРОРА висловили впевненість, що отримані знання допоможуть учасникам семінару надавати ще кращу слухову допомогу пацієнтам у всіх регіонах України з використанням найбільш сучасних засобів реабілітації слуху.

групове фото учасників семінару

На фото: учасники семінару

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018.  Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок