Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Співробітництво з Oticon Medical

31 Января 2020

Oticon Medical

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА є Уповноваженим представником в Україні Medical/Neurelec S.A.S. (Франція/Данія) – провідної світової компанії в області імплантованих слухових рішень, спрямованих на допомогу людям з  втратою слуху, що розробляє системи кохлеарної імплантації  та системи кісткового проведення для людей з найскладнішими проблемами слуху. 


Наприкінці січня  2020 року відбувся візит Томаса Грегерсена – топ-менеджера компанії Oticon Medical. Томас Грегерсен відвідав наш Медичний центр та ознайомив лікарів-сурдологів, сурдопедагогів  і слухопротезистів про нові досягнення компанії Oticon Medical у галузі слухової допомоги для людей з важкою та глибокою втратою слуху.

На сьогодні кохлеарна імплантація з використанням 
систем кохлеарної імплантації Oticon Medical є безпечною, перевіреною та ефективною процедурою, яка забезпечує підґрунтя дітям та дорослим  з важкою та глибокою втратою слуху для їх мовленнєвого розвитку і соціальної інтеграції. 
При цьому в більшості випадків ефективність кохлеарної імплантації збільшується при проведенні бімодального слухопротезування, тобто при одночасному використанні кохлеарного імпланту Oticon Medical на одному вусі та найпотужнішого слухового апарату на другому вусі, які працюють на єдиній  технології BrainHearing від Oticon.

Tomas Gregersen Oticon Medical

Томас Грегерсен також обговорив з менеджментом Центру слухової реабілітації АВРОРА® плани співробітництва на 2020 рік для надання ще більш ефективної слухової допомоги дітям та дорослим України з важким та глибоким порушенням слуху.
Дуже дякуємо компанії Oticon Medical за велику підтримку та навчання наших фахівців!


© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2020.  Усі права збережені.

 
Наверх

Заказать обратный звонок