Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Співпраця з Oticon Medical

25 Октября 2017

neuro one

Спеціалісти Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА® приймали менеджера компанії Oticon Medical П’єра Бігору та обговорили подальший розвиток співпраці для надання допомоги дітям і дорослим з важким і глибоким порушенням слуху шляхом кохлеарної імплантації. У центрі уваги було забезпечення найвищої якості усіх складових – від діагностики до реабілітації. Нові системи кохлеарної імплантації Neuro One вже надійшли до Медичного центру та будуть імплантовані найближчим часом.

 

Кохлеарна імплантація проводиться у випадках важкого та глибокого порушення слуху, коли слухові апарати не забезпечують достатнього розвитку мовлення та мови у дітей або слухомовленнєвого спілкування у дорослих.

Ефективність кохлеарної імплантації залежить від багатьох факторів, але, насамперед,  від якості виконання усіх її складових – діагностики, системи кохлеарної імплантації (СКІ), хірургічної операції, первинної та подальшої регулярної настройки СКІ, слухомовленнєвої реабілітації.
Саме для забезпечення високої якості допомоги Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® запровадив систему управління якості, яка здобула сертифікацію за Міжнародним стандартом ІSO 9001:2015 та спеціалізованим стандартом управління якістю для організацій у сфері охорони здоров’я EN 15224:2016. А Медичний центр АВРОРА® отримав Вищу категорію акредитації МОЗ України як спеціалізований заклад охорони здоров’я.
«Така висока якість медичної допомоги у Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА® дуже привабила нашу компанію, оскільки ми зацікавлені у тому, щоб наші передові системи кохлеарної імплантації могли приносити максимальну користь пацієнтам» - зазначив менеджер компанії Oticon Medical П’єр Бігору (Pierre Bigouroux), який відвідав Медичний центр АВРОРА® у середині жовтня.


П’єр Бігору оглянув нове приміщення та обладнання Медичного центру АВРОРА® на вулиці Деміївській, 14, зустрівся з фахівцями Центру, які в 2017 році пройшли спеціальний тренінг від компанії Oticon Medical по настроюванню та сервісу систем кохлеарної імплантації.  Лікарі-сурдологи, інженери-протезисти, вчителі-реабілітологи та сурдопедагоги обговорили з П’єром всі етапи проведення кохлеарної імплантації.


П’єр повідомив, що кохлеарні імпланти Oticon Medical мають найменші розміри і найбільш передову  у світі систему кріплення, що дозволяє суттєво зменшити тривалість операції і час перебування дитини під наркозом.  
Генеральний директор Центру слухової реабілітації АВРОРА® Олександр Радченко та перший заступник генерального директора Олена Радченко обговорили з П’єром Бігору питання регуляторної відповідності, логістики та технічної підтримки систем кохлеарної імплантації Oticon Medical, щоб діти і дорослі в Україні після кохлеарної імплантації отримували постійну високоякісну підтримку і досягали найвищого результату імплантації та кращих освітніх і соціальних досягнень в житті.

Для консультації щодо кохлеарної імплантації, реабілітації після кохлеарної імплантації, супроводження та підтримки систем кохлеарної імплантації Oticon Medical та Neurelec запрошуємо на прийом до Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА® .

 

Адреса: м. Київ, вул. Деміївська, 14 (метро Деміївська)

ЗАПИС НА ПРИЙОМ:
тел.: (044) 333-43-10
тел.: (098) 120-45-16
тел.: (050) 382-41-95 (SMS, Viber)

E-mail: clinica@aurora.ua
Запис на сайті

Наверх

Заказать обратный звонок