Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Слухові апарати Oticon Siya для дітей та дорослих вже в Україні!

15 Марта 2019

siya-make-every-day-more-alive

Компанія Oticon випустила нове сімейство слухових апаратів Oticon Siya середньої цінової категорії на тій же цифровій платформі Velox, що і  революційні слухові апарати елітного класу Oticon Opn!

 

Слухові апарати основного класу Oticon Siya (Отікон Сія) для дітей та дорослих вже сертифіковані в Україні як медичні вироби та в наявності в Медичному Центрі АВРОРА!

Нове сімейство слухових апаратів основної категорії Oticon Siya - це  значний якісний прорив в основній категорії слухових апаратів! Ці слухові апарати містять технології, які зазвичай були наявні тільки в слухових апаратах найвищого класу.

Переваги Oticon Siya

Слухові апарати Oticon Siya створені на ультрашвидкій платформі Velox™, а в їх основі лежать такі найсучасніші технології:
-  коннективність на базі низькоенергетичного Bluetooth (2,4 ГГц);
- найкраща якість звуку слухових апаратів основної категорії;
-  дуже швидка багатосмугова адаптивна направленість. 

Ці потужні, надійні, але прості в користуванні слухові апарати наявні в усіх стилях (від внутрішньовушних до завушних) для компенсації порушень слуху від легкого до важкого та глибокого ступенів.

Стили Oticon Siya

Oticon Siya надає користувачам відмінну якість звуку шляхом передачі багатих природних деталей звуку найкомфортнішим чином. 

Oticon Siya обробляє звук у 50 разів швидше, ніж будь-коли в основній категорії (порівняно зі слуховими апаратами на платформі  Inium Sense).

Платформа Velox: Oticon Siya передає всі природні деталі звуку завдяки 48 частотним каналам.

Найкраща якість звуку в основній категорії Oticon: Швидка Багатосмугова адаптивна направленість Multiband Adaptive Directionality LX працює з Шумопониженям Noise Reduction LX та Єдиною компресією Single Compression LX для забезпечення користувачам розуміння мовлення з найбільшим комфортом. Висока швидкість дозволяє стиснути посилені звуки у чутний динамічний діапазон дуже стабільно, даючи дуже динамічний та гладкий звук.

Oticon Siya connect

Безпровідна коннективність 2,4 ГГц: Oticon Siya – це перші у світі слухові апарати основного класу з технологією Bluetooth low energy 2,4 ГГц для безпровідної коннективності з будь-яким сучасним смартфоном.

Результатом цього є високий рівень основної якості звуку, що допомагає користувачеві зосередитись більш чисто на тому, що він бажає чути.

Наприклад, слухові апарати Oticon Siya швидко адаптуються до перемінного звуку, полегшуючи користувачам слідкувати за розмовою у шумних оточеннях, таких як сімейна вечеря чи ресторан.

Розмова з Oticon Siya

Слухові апарати Oticon Siya допоможуть дітям та дорослим з порушенням слуху чути краще та насолоджуватись кожним дорогоцінним моментом життя

Запрошуємо дітей та дорослих до Медичного центру АВРОРА, щоб оцінити усі переваги нових слухових апаратів  Oticon Siya!

Запис на прийом в Медичний центр:

тел.  (044) 333 4310

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом
 
 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2019.  Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок